Statistika plavání Statistika plavání
A: 1 rok:

 

TERMÍNOVÁ LISTINA
L E D E N - 2017
V 14.01   1.kolo soutěže družstev JMK Brno-Lesná 25 10.01   Rozp Info Info2   STL Vysl Exp  
V 14.01 14.01 Neratovický pohár 2017 - Memoriál K. Řády Neratovice 25 04.01   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 21.01 21.01 38.Mladoboleslavská vlnka Mladá Boleslav 25 12.01   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU Česká Třebová 25 14.01   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 Krajské kolo soutěže družstev (Praha) Praha Radlice 25 21.01         Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 MČR družstev - 1. kolo - Severní Čechy 2017 Chomutov 25 19.01   Rozp         Vysl Exp  
21.01   1.kolo MČR družstev - Plz a KV Plzeň - Slovany 25 30.11             Vysl Exp  
V 28.01 29.01 Brněnský tučňáček Brno-Lesná 25 20.01   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 28.01 28.01 MČR družstev 2017 - 1.kolo - Východní Čechy Trutnov 25 19.01   Rozp Info       Vysl Exp  
P 28.01   ZP Choceň Choceň 30.11   Rozp              
Ú N O R - 2017
V 04.02 05.02 VC MĚSTA OPAVY V PLAVÁNÍ A XIV. ROČNÍK MEMORIÁLU MGR. VLADIMÍRY RYPLOVÉ Opava 25 28.01   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
V 04.02   Mistrovství ČR družstev - 1.kolo - Stř. Morava Zlín 25 25.01   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.02 04.02 1.kolo Mistrovství ČR družstev - Vysočina Jihlava 25 01.02   Rozp         Vysl Exp  
04.02   Bránické ledy Praha - Braník 30.11                  
V 04.02 04.02 Mistrovství ČR družstev, 1. kolo - Středočeský kraj Kladno 25 26.01   Rozp Info       Vysl Exp  
V 10.02   Klubové závody pro nejmenší Plzeň - Lochotín 25 09.02   Rozp         Vysl Exp  
V 11.02   Krajský přebor JmK na dlouhé tratě Brno-Lužánky 50 02.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 11.02   O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno-Lužánky 50 01.02   Rozp   Info2   STL Vysl Exp  
11.02   Brněnský kilometr otužilců 2017 Brno - Bystrc 30.11                  
V 11.02 11.02 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší - 1.kolo Trutnov 25 03.02   Rozp Info       Vysl Exp  
V 17.02 17.02 ZIMNÍ BOSKOVICKÁ ČTYŘSTOVKA BOSKOVICE 25 12.02   Rozp         Vysl Exp  
18.02   RAKOVNICKÝ VORVAŇ, 2. ročník - ZRUŠENO   25 10.02                  
V 18.02 18.02 Mistrovství ČR družstev - 1. kolo - SMaS Krnov 25 10.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
18.02 18.02 Litoměřický kalich Litoměřice 25 08.02   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
18.02   Zimní plavání v Sázavě pod Sázavským klášterem 30.11                  
19.02 19.02 Meziokresní přebor 2017 Plavecký bazén Lovosice 25 15.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 21.02 21.02 Krajský pohár - 1.kolo Trutnov 25 17.02   Rozp Info       Vysl Exp  
25.02 25.02 Malá cena Chodska v plavání Domažlice 25 15.02   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.02   ČESKÉ BUDĚJOVICE 2017 České Budějovice 50 16.02   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.02 25.02 Malá cena PROSEN Louny 14.ročník Plavecká hala Litvínov 25 20.02   Rozp     Přij   Vysl Exp  
B Ř E Z E N - 2017
V 03.03 04.03 Plzeňský vytrvalec Plzeň - Slovany 50 24.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 04.03   Karvinský motýlkářský trojboj Karviná 25 24.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.03   Blanenský závod Blansko 25 25.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 04.03   VYSOČINA CUP JARO 2017 Žďár nad Sázavou 25 25.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
04.03   MČR prsa Praha - Podolí 50 30.11       Info2   STL Vysl    
V 04.03 04.03 Nymburská padesátka Nymburk 25 24.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.03 03.04 Plavecké čtyřutkání Varnsdorf 25 01.03   Rozp         Vysl Exp  
V 05.03 05.03 Krajský přebor žactva C Praha - Zelený pruh 25 22.02   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 11.03 12.03 Semifinále MČR družstev - Morava Pardubice 50 23.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 11.03 12.03 Semifinále MČR družstev - Čechy Praha - Podolí 50 23.02   Rozp Info Info2       Exp  
V 11.03   XXIX. ročník Velké ceny Brna v plaveckém pětiboji masters Brno-Lesná 25 03.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 11.03 11.03 Cena města Příbrami - 1. kolo SPNŽ Příbram 25 03.03   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 18.03 19.03 Velká cena Hradce Králové - 1. kolo ČP Hradec Králové 50 10.03   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Velikonoční závody Praha - Radlice 25 13.03   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 25.03 26.03 Grand Prix města Bruntálu - 10. ročník Bruntál 25 10.03   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 25.03   Velká cena Olomouce 2017 Olomouc 50 18.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp
V 25.03   Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. Jablonec nad Nisou 25 15.03   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.03   Košařův memoriál - 65. ročník Plzeň - Radbuza 25 17.03   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Kraulařský víceboj 14.ročník Plavecká hala Litvínov 25 20.03   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Jarní cena města Boskovice Boskovice 25 19.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.03   Laguna Cup - 3.ročník Třebíč 25 17.03   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Městský přebor žactva Brno - Lesná 25 17.03   Rozp Info Info2   STL   Exp  
P 25.03   Memoriál Hany Cinkové Praha - Hloubětín 25.03   Rozp              
D U B E N - 2017
V 01.04   Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50 21.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04   O mokrého Emana 2017 Prostějov 25 22.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04 02.04 Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 25 27.03   Rozp       STL Vysl Exp
01.04   Otužilecké vítání jara na Hané Záříčí 30.11                  
V 01.04 01.04 Jarní plavecké čtyřutkání Rumburk 25 28.03     Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04 01.04 Cena Brněnského draka Brno-Lužánky 50 23.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 02.04   Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v DP Praha - Podolí 50 26.03   Rozp     Přij   Vysl    
V 08.04   VC Kopřivnice Kopřivnice 25 02.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
08.04   Modrá stuha města Náchoda 28.ročník Náchod 25 29.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 08.04   Aprílová vlnka Znojmo 25 30.11   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 08.04 08.04 Tachovský pohár 2017 Tachov 25 01.04   Rozp     Přij   Vysl Exp  
08.04   Čeření bahňáku - Otužilecké vítání jara na Hané Nová Paka 30.11                  
08.04 08.04 Meziměstský přebor - jaro Mělník 25 05.04   Rozp Info   Přij   Vysl Exp  
V 08.04 09.04 Multinations Junior Swimming Meet 2017 Praha - Podolí 50 29.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 09.04 09.04 Brněnská šipka Brno Po 31.03   Rozp     Přij   Vysl    
V 14.04 15.04 Finále MČR družstev Plzeň - Slovany 50 30.11     Info   Přij STL Vysl Exp  
V 20.04 20.04 1. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Krnov 25 19.04   Rozp         Vysl Exp  
V 21.04 23.04 Velká cena města Ústí nad Labem v plavání Ústí nad Labem 50 16.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Velká cena města Vyškova Vyškov 25 15.04   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 22.04   Závody mládeže Jihlava 25 14.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
22.04 22.04 Krajská zákldní soutěž žactva 1. kolo - východ Kutná Hora 25 20.04   Rozp         Vysl Exp  
V 22.04   Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Kopřivnice 25 12.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl    
V 22.04 22.04 Písecký pulec 2017 Písek 25 15.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
P 22.04 23.04 Mistrovství ČR seniorky a starší žákyně - synchro Brno 50 04.07   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl    
22.04 22.04 Plavecké čtyřutkání SPKLi Liberec 25 17.04   Rozp         Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Krajská základní soutěž - Střední Čechy střed Neratovice 25 30.11     Info     STL Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Krajská základní soutěž žactva - 1. kolo, západ Kladno 25 14.04   Rozp     Přij   Vysl Exp  
P 28.04 28.04 2. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Opava 25 27.04   Rozp              
V 28.04 29.04 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje Praha - Podolí 50 19.04   Rozp     Přij        
V 29.04 30.04 Velká cena Ostravy - 2. kolo ČP Ostrava 50 21.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
29.04 29.04 Memoriál Jaroslava Jezbery - 30. ročník Chomutov 25 22.04   Rozp     Přij        
V 29.04 29.04 O Pohár Javořiny Uherský Brod 25 19.04   Rozp   Info2 Přij STL      
29.04 30.04 Mistrovství ČR v plavání Masters Zlín 50 24.04   Rozp   Info2          
P 29.04 29.04 3. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Krnov 25 27.04   Rozp              
P 29.04   Jarní mezioddílový přebor PoPro-UnOl Prostějov 25 27.04                  
29.04 29.04 Pražské Duhové Jaro 2017 - Masters Praha - Hostivar 25 24.04     Info            
V 30.04 30.04 Krokodýlí šplouch Brno - Lesná 25 30.11   Rozp   Info2          
K V Ě T E N - 2017
01.05   Ostravský delfínek - synchro Ostrava 30.11                  
P 02.05 02.05 Krajský pohár - 2.kolo Trutnov 25 28.04   Rozp              
04.05 05.05 Okresní přebor - jaro 2017 Chomutov 25 30.11                  
P 05.05 06.05 Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50 27.04   Rozp              
V 06.05 07.05 Májové Brno 2017 Brno-Lužánky 50 25.04   Rozp Info Info2        
P 06.05   Krajský přebor dorostu a dospělých JmK Brno-Lužánky 50 27.04   Rozp            
P 06.05 06.05 2.Středočeský Pohár nejmladšího žactva / Malá cena Boleslavi Mladá Boleslav 25 27.04   Rozp              
P 06.05   Perníkové srdce - synchro Polička 30.11                  
P 06.05   Přebor Střední Moravy žactva - 9ti letí a ml. Prostějov 25 26.04   Rozp              
P 09.05 09.05 Krajský pohár - 3.kolo Trutnov 25 05.05   Rozp              
P 12.05 13.05 Meziokresní přebor žactva - sk.Těšínská Karviná 25 07.05   Rozp              
P 13.05 14.05 Memoriál Zdeňka Vaněčka -plavecké závody mládeže Ústí nad Labem 50 02.05   Rozp              
13.05 13.05 Krajská základní soutěž žactva Stř.kraje_2.kolo_skupina východ Kolín 25 05.05   Rozp              
P 13.05   Cena města Blanska Blansko 25 06.05   Rozp              
P 13.05   NÁMOŘNÍ MÍLE, 2. ročník (ČP-DP) Kladno 25 04.05   Rozp              
P 13.05 14.05 Mistrovství ČR juniorky, mladší žákyně - synchro Olomouc 30.11                  
P 13.05 13.05 Jarní pohár Hradce Králové Hradec Králové 50 05.05   Rozp              
13.05 13.05 Jarní cena Slávie Liberec Liberec 25 10.05   Rozp              
P 13.05   Meziokresní přebor NJ OS Kopřivnice 25 10.05   Rozp              
14.05   Valná hromada oddílů VSP ČSPS Praha - Strahov 30.11                  
P 14.05   Oddílové závody Sports Team CZ Ústí nad Orlicí 25 10.05     Info            
14.05   Konference ČSPS Praha - Strahov 30.11                  
14.05 14.05 Krajská základní soutěž žactva - 2. kolo, západ Příbram 25 05.05   Rozp              
P 19.05 21.05 Velká cena Pardubic - 3. kolo ČP Pardubice 50 05.05   Rozp Info Info2          
P 20.05   Jarní KPŽ 10 a 11-ti letých OLK a ZLK Kroměříž 25 10.05   Rozp              
20.05 20.05 KPŽ 9let a mladší PK Svitavy 25 09.05                  
P 20.05   Krajské mistrovství Vysočiny 1.+2. část Jihlava 25 18.05   Rozp              
20.05 21.05 LETNÍ KRAJSKÝ PŘEBOR JČK 12 A ST. Písek 25 13.05                  
P 20.05 20.05 Velká cena Varnsdorfu Varnsdorf 25 11.05   Rozp              
P 21.05   Krajské mistrovství Vysočiny 3.část Pelhřimov 25 18.05   Rozp              
26.05 27.05 Jarní krajský přebor st. žactva - MSK Karviná 25 17.05   Rozp              
27.05 28.05 Jarní KPŽ 12-14-ti letých OLK a ZLK Prostějov 25 17.05   Rozp              
P 27.05 28.05 Letní krajský přebor st. žactva JmK Brno-Lesná 25 18.05   Rozp              
P 27.05   Synchro Plzeň Plzeň - Slovany 30.11   Rozp              
27.05 28.05 Jarní KPŽ Libereckého kraje Česká Lípa 25 17.05                  
27.05 28.05 Oblastní přebor žactva 12let a st. - Východní Čechy Trutnov 25 16.05   Rozp              
27.05 28.05 Jarní krajský přebor staršího žactva - Ústecký kraj Chomutov 25 17.05   Rozp              
27.05 28.05 Letní přebor Středočeského kraje žactva Kladno 25 18.05                  
27.05 28.05 Letní přebor staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje Plzeň 25 30.11                  
27.05 28.05 Strakonický zlatý FEZ Strakonice 50 17.05   Rozp              
Č E R V E N - 2017
02.06 04.06 Praha 2017 - 4. kolo ČP Praha - Podolí 50 30.11   Rozp              
03.06   Sdružený oblastní přebor Zlín 50 24.05   Rozp              
03.06   Letní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 25.05   Rozp              
03.06   Letní přebor mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje Tachov 25 30.11                  
03.06 03.06 Letní pohár Středočeského kraje žactva Beroun 25 25.05                  
P 03.06 03.06 Oblastní přebory 11-ti, 10-ti letého a mladšího žactva Rumburk 25 24.05   Rozp              
03.06 03.06 Jarní krajský přebor ml.žactva - MSK Havířov 25 24.05   Rozp              
10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 12.letého žactva Zlín 25 31.05   Rozp              
10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 13.letého žactva Ostrava 50 31.05   Rozp              
10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 14.letého žactva Pardubice 50 31.05   Rozp Info Info2          
10.06   Letní pohár města Olomouce, MČR Masters   30.11                  
17.06 17.06 Letní pohár ČR 10.letého žactva - Morava Havířov 25 07.06   Rozp              
17.06 18.06 Letní pohár ČR 10.letého žactva - Čechy Mladá Boleslav 25 07.06   Rozp              
17.06   Letní pohár ČR 11.letého žactva - Morava Prostějov 25 07.06   Rozp Info            
17.06   Letní pohár ČR 11.letého žactva - Čechy Plzeň - Slovany 25 07.06   Rozp              
17.06 18.06 Strážský Plaváček - XII.ročník Stráž pod Ralskem 25 08.06   Rozp              
24.06   Cena rytíře Hrona Náchod 25 14.06   Rozp              
24.06 24.06 2.Swim Fest Mladá Boleslav 25 17.06                  
25.06   LODM - synchro Brno 30.11                  
26.06 28.06 Letní olympiáda dětí a mládeže ČR Brno-Lužánky 50 16.06   Rozp Info Info2          
Č E R V E N E C - 2017
05.07   Bolevák   30.11                  
06.07 09.07 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. - 5.kolo ČP Praha - Podolí 50 30.11   Rozp              
09.07 09.07 O pohár Vltavy Vltava (loděnice Praha - Podolí) DP 03.07                  
S R P E N - 2017
13.08 13.08 Veselská hodinovka Veselí nad Lužnicí 08.08                  
Z Á Ř Í - 2017
09.09 10.09 VC Znojma Znojmo 25 30.11                  
19.09 19.09 Krajský pohár - 4.kolo Trutnov 25 15.09                  
22.09 23.09 Velká cena Chomutova - 34. ročník Chomutov 25 30.11                  
23.09   Memoriál ing.Slavoše Sobotky Beroun 25 30.11                  
23.09 23.09 40.Cena města a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav 25 14.09   Rozp              
30.09   Malá cena Znojma Znojmo 25 22.09   Rozp              
Ř Í J E N - 2017
07.10   Velká cena Plzně Plzeň - Radbuza 25 30.11                  
07.10 08.10 Velká cena města Trutnova Trutnov 25 24.09   Rozp              
07.10 07.10 Litvínovský pohár 14.ročník Litvínov 25 01.10                  
07.10 07.10 Podzimní cena Kolína Kolín 25 27.09   Rozp              
14.10 14.10 Vyškovský hrošík Vyškov 25 07.10                  
14.10   Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 2.kolo Náchod 25 06.10   Rozp              
14.10   Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25 30.11                  
14.10   Memoriál Jaroslava Starého Blansko 25 07.10   Rozp              
14.10 14.10 Otavský pohár 2017 Písek 25 07.10                  
15.10   Velká cena Prahy Praha - Radlice 25 30.11                  
20.10 22.10 Plzeňské sprinty - 6.kolo ČP Plzeň - Slovany 25 30.11                  
21.10   VC Prostějova 2017 - o pohár DS Prostějov 25 10.10   Rozp              
21.10 21.10 Městské přebory žactva Brno - Lesná 25 30.11                  
31.10 31.10 Krajský pohár - 5.kolo Trutnov 25 27.10                  
L I S T O P A D - 2017
04.11 05.11 AXIS Cup - 7. kolo ČP Jihlava 25 30.11                  
04.11 04.11 VÁNOČNÍ CENA MĚSTA MOSTU MOST 25 28.10                  
04.11   Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Brno-Kraví hora 25 24.10   Rozp              
04.11   Podzimní KPŽ 10 a 11-ti letých OLK a ZLK Vyškov 25 01.11   Rozp              
04.11   Závody Zpívající fontány Mariánské Lázně 25 29.10                  
04.11 04.11 Lounský Pohár LUNA 15.ročník Plavecká hala Litvínov 25 29.10   Rozp              
07.11 07.11 Krajský pohár - 6.kolo Trutnov 25 03.11                  
11.11 12.11 Podzimní KPŽ 12-14-ti letých OLK a ZLK Zlín 25 08.11   Rozp              
11.11 12.11 Velká cena Brna - 8.kolo ČP Brno 25 31.10                  
11.11   Zimní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 02.11   Rozp              
18.11 19.11 Oblastní přebor st. žactva a dorostu - Severní Čechy Jablonec nad Nisou 25 08.11                  
18.11 19.11 Zimní krajský přebor st. žactva JmK Brno-Lesná 25 09.11   Rozp              
18.11   Krajské mistrovství Vysočiny 1.+2. část Jihlava 25 16.11   Rozp              
18.11 19.11 Zimní Přebor Středočeského kraje žactva Mladá Boleslav 25 10.11                  
19.11   Krajské mistrovství Vysočiny 3. část Žďár nad Sázavou 25 16.11   Rozp              
23.11 26.11 Zimní mistrovství ČR dor+dosp. Plzeň - Slovany 25 30.11   Rozp              
25.11 26.11 Vánoční Pohár 2017 Stráž pod Ralskem 25 16.11                  
25.11   Táborský pohár - synchro Tábor 30.11                  
25.11   Přebor Střední Moravy žactva - 9ti letí a ml. Kroměříž 25 15.11   Rozp              
P R O S I N E C - 2017
01.12 03.12 Vánoční cena Prahy - synchro Praha - Hloubětín 30.11                  
02.12 03.12 Zimní pohár ČR 11.letého žactva - Čechy Mladá Boleslav 25 30.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 11.letého žactva - Morava Havířov 25 30.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Čechy Chomutov 25 30.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Morava Karviná 25 30.11   Rozp            
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Prostějov 25 29.11   Rozp              
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Trutnov 25 30.11   Rozp              
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Kopřivnice 25 30.11   Rozp              
16.12 16.12 Malá vánoční cena 2017 Kladno 25 11.12   Rozp              
16.12 17.12 Vánoční cena Zlína - 10. kolo ČP Zlín 25 30.11                  
16.12 16.10 Vyškovský vánoční kapr Vyškov 25 09.12                  
16.12 16.12 Brno Cup Brno - Lesná 25 30.11                  
20.12 20.12 Přebor okresu Mělník Neratovice 25 20.12                  
20.12   Kraulařský víceboj Liberec 25 30.11