Statistika plavání Statistika plavání
A: 1 rok:

 

TERMÍNOVÁ LISTINA
L E D E N - 2017
V 14.01   1.kolo soutěže družstev JMK Brno-Lesná 25 10.01   Rozp Info Info2   STL Vysl Exp  
V 14.01 14.01 Neratovický pohár 2017 - Memoriál K. Řády Neratovice 25 04.01   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 21.01 21.01 38.Mladoboleslavská vlnka Mladá Boleslav 25 12.01   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU Česká Třebová 25 14.01   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 Krajské kolo soutěže družstev (Praha) Praha Radlice 25 21.01         Přij STL Vysl Exp  
V 21.01 21.01 MČR družstev - 1. kolo - Severní Čechy 2017 Chomutov 25 19.01   Rozp         Vysl Exp  
21.01   1.kolo MČR družstev - Plz a KV Plzeň - Slovany 25 30.11             Vysl Exp  
V 28.01 29.01 Brněnský tučňáček Brno-Lesná 25 20.01   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 28.01 28.01 MČR družstev 2017 - 1.kolo - Východní Čechy Trutnov 25 19.01   Rozp Info       Vysl Exp  
P 28.01   ZP Choceň Choceň 30.11                  
Ú N O R - 2017
V 04.02 05.02 VC MĚSTA OPAVY V PLAVÁNÍ A XIV. ROČNÍK MEMORIÁLU MGR. VLADIMÍRY RYPLOVÉ Opava 25 28.01   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
V 04.02   Mistrovství ČR družstev - 1.kolo - Stř. Morava Zlín 25 25.01   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.02 04.02 1.kolo Mistrovství ČR družstev - Vysočina Jihlava 25 01.02   Rozp         Vysl Exp  
04.02   Bránické ledy Praha - Braník 30.11                  
V 04.02 04.02 Mistrovství ČR družstev, 1. kolo - Středočeský kraj Kladno 25 26.01   Rozp Info       Vysl Exp  
V 10.02   Klubové závody pro nejmenší Plzeň - Lochotín 25 09.02   Rozp         Vysl Exp  
V 11.02   Krajský přebor JmK na dlouhé tratě Brno-Lužánky 50 02.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 11.02   O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno-Lužánky 50 01.02   Rozp   Info2   STL Vysl Exp  
V 11.02 11.02 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší - 1.kolo Trutnov 25 03.02   Rozp Info       Vysl Exp  
V 11.02   Brněnský kilometr otužilců - MČR ZP Brno - Bystrc ZP 06.02   Rozp              
V 17.02 17.02 ZIMNÍ BOSKOVICKÁ ČTYŘSTOVKA BOSKOVICE 25 12.02   Rozp         Vysl Exp  
18.02   RAKOVNICKÝ VORVAŇ, 2. ročník - ZRUŠENO   25 10.02                  
V 18.02 18.02 Mistrovství ČR družstev - 1. kolo - SMaS Krnov 25 10.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
P 18.02 18.02 Litoměřický kalich Litoměřice 25 08.02   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
18.02   Zimní plavání v Sázavě pod Sázavským klášterem 30.11                  
19.02 19.02 Meziokresní přebor 2017 Plavecký bazén Lovosice 25 15.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 21.02 21.02 Krajský pohár - 1.kolo Trutnov 25 17.02   Rozp Info       Vysl Exp  
25.02 25.02 Malá cena Chodska v plavání Domažlice 25 15.02   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.02   ČESKÉ BUDĚJOVICE 2017 České Budějovice 50 16.02   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.02 25.02 Malá cena PROSEN Louny 14.ročník Plavecká hala Litvínov 25 20.02   Rozp     Přij   Vysl Exp  
B Ř E Z E N - 2017
V 03.03 04.03 Plzeňský vytrvalec Plzeň - Slovany 50 24.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 04.03   Karvinský motýlkářský trojboj Karviná 25 24.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.03   Blanenský závod Blansko 25 25.02   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 04.03   VYSOČINA CUP JARO 2017 Žďár nad Sázavou 25 25.02   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
04.03   MČR prsa Praha - Podolí 50 30.11       Info2   STL Vysl    
V 04.03 04.03 Nymburská padesátka Nymburk 25 24.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 04.03 03.04 Plavecké čtyřutkání Varnsdorf 25 01.03   Rozp         Vysl Exp  
V 05.03 05.03 Krajský přebor žactva C Praha - Zelený pruh 25 22.02   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 11.03 12.03 Semifinále MČR družstev - Morava Pardubice 50 23.02   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 11.03 12.03 Semifinále MČR družstev - Čechy Praha - Podolí 50 23.02   Rozp Info Info2       Exp  
V 11.03   XXIX. ročník Velké ceny Brna v plaveckém pětiboji masters Brno-Lesná 25 03.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 11.03 11.03 Cena města Příbrami - 1. kolo SPNŽ Příbram 25 03.03   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 18.03 19.03 Velká cena Hradce Králové - 1. kolo ČP Hradec Králové 50 10.03   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Velikonoční závody Praha - Radlice 25 13.03   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 25.03 26.03 Grand Prix města Bruntálu - 10. ročník Bruntál 25 10.03   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 25.03   Velká cena Olomouce 2017 Olomouc 50 18.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp
V 25.03   Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. Jablonec nad Nisou 25 15.03   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
V 25.03   Košařův memoriál - 65. ročník Plzeň - Radbuza 25 17.03   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Kraulařský víceboj 14.ročník Plavecká hala Litvínov 25 20.03   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 25.03 25.03 Jarní cena města Boskovice Boskovice 25 19.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 25.03   Laguna Cup - 3.ročník Třebíč 25 17.03   Rozp Info   Přij STL   Exp  
V 25.03 25.03 Městský přebor žactva Brno - Lesná 25 17.03   Rozp Info Info2   STL   Exp  
P 25.03   Memoriál Hany Cinkové Praha - Hloubětín 25.03   Rozp              
D U B E N - 2017
V 01.04   Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50 21.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04   O mokrého Emana 2017 Prostějov 25 22.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04 02.04 Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 25 27.03   Rozp       STL Vysl Exp
01.04   Otužilecké vítání jara na Hané Záříčí 30.11                  
V 01.04 01.04 Jarní plavecké čtyřutkání Rumburk 25 28.03     Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 01.04 01.04 Cena Brněnského draka Brno-Lužánky 50 23.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 02.04   Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v DP Praha - Podolí 50 26.03   Rozp     Přij   Vysl    
V 08.04   VC Kopřivnice Kopřivnice 25 02.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
08.04   Modrá stuha města Náchoda 28.ročník Náchod 25 29.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 08.04   Aprílová vlnka Znojmo 25 30.11   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 08.04 08.04 Tachovský pohár 2017 Tachov 25 01.04   Rozp     Přij   Vysl Exp  
08.04   Čeření bahňáku - Otužilecké vítání jara na Hané Nová Paka 30.11                  
08.04 08.04 Meziměstský přebor - jaro Mělník 25 05.04   Rozp Info   Přij   Vysl Exp  
V 08.04 09.04 Multinations Junior Swimming Meet 2017 Praha - Podolí 50 29.03   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 09.04 09.04 Brněnská šipka Brno Po 31.03   Rozp     Přij   Vysl    
V 14.04 15.04 Finále MČR družstev Plzeň - Slovany 50 30.11     Info   Přij STL Vysl Exp  
V 20.04 20.04 1. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Krnov 25 19.04   Rozp         Vysl Exp  
V 21.04 23.04 Velká cena města Ústí nad Labem v plavání Ústí nad Labem 50 16.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Velká cena města Vyškova Vyškov 25 15.04   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 22.04   Závody mládeže Jihlava 25 14.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
22.04 22.04 Krajská zákldní soutěž žactva 1. kolo - východ Kutná Hora 25 20.04   Rozp         Vysl Exp  
V 22.04   Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Kopřivnice 25 12.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl    
V 22.04 22.04 Písecký pulec 2017 Písek 25 15.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 22.04 23.04 Mistrovství ČR seniorky a starší žákyně - synchro Brno 50 04.07   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl    
22.04 22.04 Plavecké čtyřutkání SPKLi Liberec 25 17.04   Rozp         Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Krajská základní soutěž - Střední Čechy střed Neratovice 25 30.11     Info     STL Vysl Exp  
V 22.04 22.04 Krajská základní soutěž žactva - 1. kolo, západ Kladno 25 14.04   Rozp     Přij   Vysl Exp  
P 28.04 28.04 2. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Opava 25 27.04   Rozp         Vysl Exp  
V 28.04 29.04 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje Praha - Podolí 50 19.04   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
V 29.04 30.04 Velká cena Ostravy - 2. kolo ČP Ostrava 50 21.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 29.04 29.04 Memoriál Jaroslava Jezbery - 30. ročník Chomutov 25 22.04   Rozp     Přij   Vysl Exp  
P 29.04 29.04 O Pohár Javořiny Uherský Brod 25 19.04   Rozp       STL Vysl    
V 29.04 30.04 Mistrovství ČR v plavání Masters Zlín 50 24.04   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 29.04 29.04 3. kolo meziokresních přeborů - sk. Slezská Krnov 25 27.04   Rozp         Vysl Exp  
V 29.04   Pohár OLK nejmladšího žactva Prostějov 25 27.04           STL Vysl Exp  
V 29.04 29.04 Pražské Duhové Jaro 2017 - Masters Praha - Hostivar 25 24.04     Info       Vysl    
30.04 30.04 Krokodýlí šplouch Brno - Lesná 25 30.11   Rozp Info Info2     Vysl Exp  
K V Ě T E N - 2017
01.05   Ostravský delfínek - synchro Ostrava 30.11                  
V 02.05 02.05 Krajský pohár - 2.kolo Trutnov 25 28.04   Rozp Info       Vysl Exp  
V 04.05 05.05 Okresní přebor - jaro 2017 Chomutov 25 30.11   Rozp         Vysl Exp  
04.05 04.05 zk zk 30.11                  
04.05 04.05 Přebor Neratovického Plaveckého Klubu Neratovice 25 30.11   Rozp         Vysl Exp  
V 05.05 06.05 Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50 02.05   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 06.05 07.05 Májové Brno 2017 Brno-Lužánky 50 25.04   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp
V 06.05   Krajský přebor dorostu a dospělých JmK Brno-Lužánky 50 27.04   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp
V 06.05 06.05 2.Středočeský Pohár nejmladšího žactva / Malá cena Boleslavi Mladá Boleslav 25 27.04   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
P 06.05   Perníkové srdce - synchro Polička 30.11                  
V 09.05 09.05 Krajský pohár - 3.kolo Trutnov 25 05.05   Rozp         Vysl Exp  
V 10.05 12.05 Meziokresní přebor Valašsko Vsetín 25 08.05   Rozp         Vysl Exp  
V 12.05 13.05 Meziokresní přebor žactva - sk.Těšínská Karviná 25 07.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 13.05 14.05 Memoriál Zdeňka Vaněčka -plavecké závody mládeže Ústí nad Labem 50 04.05   Rozp Info   Přij STL Vysl Exp  
13.05 13.05 Krajská základní soutěž žactva Stř.kraje_2.kolo_skupina východ Kolín 25 05.05   Rozp       STL Vysl Exp  
V 13.05   Cena města Blanska Blansko 25 06.05   Rozp       STL Vysl Exp  
V 13.05   NÁMOŘNÍ MÍLE, 2. ročník (ČP-DP) Kladno 25 04.05   Rozp       STL Vysl    
P 13.05 14.05 Mistrovství ČR juniorky, mladší žákyně - synchro Olomouc 30.11                  
V 13.05 13.05 Jarní pohár Hradce Králové Hradec Králové 50 05.05   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 13.05 13.05 Jarní cena Slávie Liberec Liberec 25 10.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 13.05   Meziokresní přebor NJ OS Kopřivnice 25 10.05   Rozp     Přij   Vysl Exp  
13.05   Krajská základní soutěž žactva stř. kraje střed Kutná Hora 25 05.05   Rozp         Vysl    
V 13.05   Májová cena náchodských přípravek Náchod 25 09.05   Rozp     Přij STL   Exp  
14.05   Valná hromada oddílů VSP ČSPS Praha - Strahov 30.11                  
14.05   Oddílové závody Sports Team CZ Ústí nad Orlicí 25 10.05     Info            
14.05   Konference ČSPS Praha - Strahov 30.11                  
14.05 14.05 Krajská základní soutěž žactva - 2. kolo, západ Příbram 25 05.05   Rozp         Vysl Exp  
V 15.05 16.05 Oddílová soutěž-dlouhé tratě-jaro 2017 Mladá Boleslav 25 15.05       Info2   STL Vysl Exp  
V 19.05 21.05 Velká cena Pardubic - 3. kolo ČP Pardubice 50 07.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 20.05   Jarní KPŽ 10 a 11-ti letých OLK a ZLK Kroměříž 25 10.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 20.05 20.05 KPŽ 9let a mladší PK Svitavy 25 09.05   Rozp Info       Vysl Exp  
V 20.05   Krajské mistrovství Vysočiny 1.+2. část Jihlava 25 18.05   Rozp         Vysl Exp  
V 20.05 21.05 LETNÍ KRAJSKÝ PŘEBOR JČK 12 A ST. Písek 25 13.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 20.05 20.05 Velká cena Varnsdorfu Varnsdorf 25 11.05   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 20.05 20.05 Krajský přebor 9-ti letého a mladšího žactva Jičín 25 10.05   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
V 21.05   Krajské mistrovství Vysočiny 3.část Pelhřimov 25 18.05   Rozp   Info2     Vysl Exp  
V 26.05 27.05 Jarní krajský přebor st. žactva - MSK Karviná 25 17.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 26.05 27.05 KPŽ starší (2003-2005) Praha Praha - Radlice 25 17.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Jarní KPŽ 12-14-ti letých OLK a ZLK Prostějov 25 17.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Letní krajský přebor st. žactva JmK Brno-Lesná 25 18.05   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
P 27.05   Synchro Plzeň Plzeň - Slovany 30.11   Rozp              
V 27.05 28.05 Jarní KPŽ Libereckého kraje Česká Lípa 25 17.05   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Oblastní přebor žactva 12let a st. - Východní Čechy Trutnov 25 17.05   Rozp Info Info2     Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Jarní krajský přebor staršího žactva - Ústecký kraj Chomutov 25 21.05   Rozp         Vysl Exp  
27.05 28.05 Letní přebor Středočeského kraje žactva Kladno 25 18.05   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 27.05   Jarní přebor staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje Domažlice 25 22.05   Rozp Info     STL Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Strakonický zlatý FEZ Strakonice 50 17.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 27.05 28.05 Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla (ČP v dálkovém plavání) Plzeň - Bolevec OW 25.05   Rozp              
27.05 28.05 Letní přebor Středočeského kraje žactva Kladno 25 18.05   Rozp              
P 28.05 28.05 Krajský přebor mladšího žactva Praha Eden 25 22.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
Č E R V E N - 2017
V 02.06 04.06 Praha 2017 - 4. kolo ČP Praha - Podolí 50 30.11   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06   Sdružený oblastní přebor Zlín 50 24.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06   Letní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 25.05   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06   Letní přebor mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje Tachov 25 29.05   Rozp Info     STL Vysl Exp  
03.06 03.06 Letní pohár Středočeského kraje žactva Beroun 25 25.05   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 03.06 03.06 Oblastní přebory 11-ti, 10-ti letého a mladšího žactva Rumburk 25 27.05   Rozp Info Info2 Přij   Vysl Exp  
V 03.06 03.06 Jarní krajský přebor ml.žactva - MSK Havířov 25 24.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06   Letní pohár Jč. kraje 11 a ml. žactva Jindřichův Hradec 25 27.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06 03.06 Krajský přebor 10-ti a 11-ti letého žactva Chrudim 25 23.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 03.06   Na Špince přes Špinku (ČP v dálkovém plavání) Špinka OW 30.05   Rozp              
V 10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 12.letého žactva Zlín 25 31.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 13.letého žactva Ostrava 50 31.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 10.06 11.06 Letní mistrovství ČR 14.letého žactva Pardubice 50 31.05   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
10.06   Letní pohár města Olomouce, MČR Masters   30.11                  
V 10.06   Děčínské plavecké závody 2017 Děčín 25 07.06   Rozp Info     STL Vysl Exp  
V 10.06 10.06 Malá cena Nymburka - 3. kolo SPNŽ Kutná Hora 25 01.06   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 10.06   Tovačovský maratón (ČP v dálkovém plavání) Tovačov OW 06.06   Rozp              
V 17.06 17.06 Letní pohár ČR 10.letého žactva - Morava Havířov 25 07.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 17.06 18.06 Letní pohár ČR 10.letého žactva - Čechy Mladá Boleslav 25 07.06   Rozp Info Info2     Vysl Exp  
V 17.06   Letní pohár ČR 11.letého žactva - Morava Prostějov 25 07.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 17.06   Letní pohár ČR 11.letého žactva - Čechy Plzeň - Slovany 25 07.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 17.06 18.06 Strážský Plaváček - XII.ročník Stráž pod Ralskem 25 08.06   Rozp     Přij   Vysl Exp  
V 17.06 17.06 O pohár Lídy Jelínkové Seč OW 10.06   Rozp              
V 18.06 18.06 Memoriál Miroslava Kroufka - MČR 10 km Seč OW 05.06   Rozp              
V 20.06 22.06 Letní přebory Motorletu Praha Praha Radlice 25 18.06   Rozp         Vysl    
V 21.06 21.06 Memorial Zdeňka Hofera 4. ročník Praha Eden 25 20.06   Rozp       STL Vysl Exp  
V 22.06 22.06 Prázdninový čtyřboj Praha - Vinohrady 25 21.06             Vysl    
24.06 24.06 Cena rytíře Hrona Náchod 25 14.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
24.06 24.06 2.Swim Fest Mladá Boleslav 25 17.06   Rozp         Vysl Exp  
V 24.06 24.06 ÚSTECKÝ POHÁR V PLAVÁNÍ 2017 Ústí nad Labem 50 19.06   Rozp     Přij STL Vysl Exp  
25.06   Letní olympiáda dětí a mládeže v synchronizovaném plavání Brno 50 31.05   Rozp Info Info2 Přij STL      
V 25.06   O´STYLE CUP přes jabloneckou přehradu jablonecká přehrada I. 24.06   Rozp         Vysl    
V 26.06 28.06 Letní olympiáda dětí a mládeže ČR Brno-Lužánky 50 16.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
Č E R V E N E C - 2017
V 02.07   Brněnský GAROMA+ maratón (ČP v dálkovém plavání) Brněnská přehrada OW 28.06                  
05.07   Bolevák   30.11                  
V 06.07 09.07 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. - 5.kolo ČP Praha - Podolí 50 27.06   Rozp Info Info2 Přij STL Vysl Exp  
V 09.07 09.07 O pohár Vltavy (ČP v dálkovém plavání) Vltava (loděnice Praha - Podolí) OW 03.07                  
V 22.07 23.07 Mistrovství ČR žactva, Slezský pohár (ČP v dálkovém plavání) Opava OW 15.07   Rozp              
V 29.07   O pohár města Havířova (ČP v dálkovém plavání) Těrlická přehrada OW 25.07   Rozp              
S R P E N - 2017
V 05.08 06.08 O pohár starosty Černá v Pošumaví (ČP v dálkovém plavání) Dolní Vltavice OW 29.07   Rozp              
V 13.08   Veselská hodinovka Veselí nad Lužnicí OW 08.08   Rozp              
V 26.08   Pastvinský maratón (ČP v dálkovém plavání) Pastviny OW 22.08   Rozp              
Z Á Ř Í - 2017
V 02.09 03.09 Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet, ČP v dálkovém plavání Račice OW 26.08   Rozp Info       Vysl    
V 09.09 10.09 VC Znojma Znojmo 25 30.11   Rozp   Info2 Přij   Vysl Exp  
V 09.09   Podzimní rožeň (ČP v dálkovém plavání) Mělice OW 05.09                  
V 16.09 16.09 Havířovská cena Havířov 25 08.09   Rozp   Info2 Přij STL Vysl Exp  
19.09 19.09 Krajský pohár - 4.kolo Trutnov 25 15.09   Rozp Info   Přij STL      
V 22.09 23.09 Velká cena Chomutova - 34. ročník Chomutov 25 16.09   Rozp     Přij        
P 22.09 22.09 BOSKOVICKÁ ČTYŘSTOVKA BOSKOVICE 25 20.09   Rozp              
V 23.09 23.09 40.Cena města a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav 25 14.09   Rozp Info   Přij        
30.09   Malá cena Znojma Znojmo 25 22.09   Rozp              
P 30.09 30.09 Memoriál Luboše Kracíka 2.ročník Litoměřice 25 30.09   Rozp              
P 30.09   Velká cena Chodska Domažlice 25 20.09   Rozp              
Ř Í J E N - 2017
P 01.10   Memoriál T. K. Divíška - Punkva Blansko - Punkva ZP 26.09   Rozp              
P 03.10 10.10 PODZIMNÍ LIMEŤÁK 2017 Žďár nad Sázavou 25 26.09   Rozp              
P 07.10 07.10 Memoriál ing.Slavoše Sobotky Beroun 25 02.10   Rozp              
P 07.10 07.10 Velká cena Plzně Plzeň - Radbuza 25 30.09   Rozp              
P 07.10 08.10 Velká cena města Trutnova Trutnov 25 24.09   Rozp              
P 07.10 07.10 Podzimní cena Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec 25 03.10   Rozp              
P 07.10 07.10 Podzimní cena Kolína Kolín 25 27.09   Rozp              
P 07.10   Soutěž zimních plavců Slavkov ZP 04.10   Rozp              
P 12.10 12.10 4. kolo meziokresního přeboru Krnov 25 11.10   Rozp              
14.10 14.10 Vyškovský hrošík Vyškov 25 07.10   Rozp              
14.10   Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 2.kolo Náchod 25 06.10   Rozp Info            
14.10   Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25 30.11                  
14.10   Memoriál Jaroslava Starého Blansko 25 07.10   Rozp              
P 14.10 14.10 Otavský pohár 2017 Písek 25 07.10   Rozp              
P 14.10 14.10 Litvínovský pohár 14.ročník Litvínov 25 08.10   Rozp Info            
14.10 15.10 Malá cena Nového Jičína a Cena Moravské brány Vsetín 25 06.10   Rozp              
14.10 14.10 Krajská základní soutěž žactva 3. kolo - východ Nymburk 25 20.10   Rozp              
15.10   Velká cena Prahy Praha - Radlice 25 30.11                  
P 20.10 22.10 Plzeňské sprinty - 6.kolo ČP Plzeň - Slovany 25 30.11   Rozp              
P 20.10 20.10 5. kolo meziokresních přeborů Opava 25 19.10   Rozp              
P 21.10   VC Prostějova 2017 - o pohár DS Prostějov 25 10.10   Rozp              
21.10 21.10 Městské přebory žactva Brno - Lesná 25 30.11                  
P 21.10 21.10 6. kolo meziokresního přeboru Bruntál 25 19.10   Rozp              
21.10 21.10 SOKOLOVSKÝ KAPŘÍK Sokolov 25 30.11                  
21.10   Meziokresní přebor NJ, OS Kopřivnice 25 17.10   Rozp              
P 21.10   Jičínský knížepán Jičín ZP 18.10   Rozp              
P 28.10   Pávov 2017 Jihlava ZP 25.10   Rozp              
31.10 31.10 Krajský pohár - 5.kolo Trutnov 25 27.10   Rozp              
L I S T O P A D - 2017
P 03.11 04.11 XXXIX. ročník CENY KRNOVSKA V DP Krnov 25 29.10                  
P 04.11 05.11 AXIS Cup - 7. kolo ČP Jihlava 25 30.11   Rozp              
04.11 04.11 VÁNOČNÍ CENA MĚSTA MOSTU MOST 25 28.10                  
04.11   Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Brno-Kraví hora 25 24.10   Rozp              
04.11   Podzimní KPŽ 10 a 11-ti letých OLK a ZLK Vyškov 25 01.11   Rozp              
P 04.11   Závody Zpívající fontány Mariánské Lázně 25 28.10   Rozp              
04.11 04.11 Lounský Pohár LUNA 15.ročník Plavecká hala Litvínov 25 29.10   Rozp              
P 04.11   VYSOČINA CUP 2017-PODZIM Žďár nad Sázavou 25 28.10   Rozp              
P 04.11 04.11 XXXIX. ročník CENY KRNOVSKA V PLAVÁNÍ Krnov 25 29.10   Rozp              
04.11 04.11 4.Krajská základní soutěž žactva-východ Mladá Boleslav 25 27.10   Rozp              
P 04.11 05.11 Zimní přebor Jč.kraje v plavání žactva, dorostu, mužů a žen 2017 Jindřichův Hradec 25 28.10   Rozp              
P 04.11   Memoriál Františka Venclovského Přerov ZP 31.10   Rozp              
07.11 07.11 Krajský pohár - 6.kolo Trutnov 25 03.11   Rozp              
10.11 11.11 Krajský přebor staršího žactva MSK podzim 2017 Kopřivnice 25 07.11   Rozp              
11.11 12.11 Podzimní KPŽ 12-14-ti letých OLK a ZLK Zlín 25 08.11   Rozp              
11.11 12.11 Velká cena Brna - 8.kolo ČP Brno 25 31.10   Rozp              
11.11   Zimní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 02.11   Rozp              
P 11.11   Svatomartinská soutěž Blansko Blansko - Palava ZP 08.11   Rozp              
18.11 19.11 Podzimní KP - Libereckého kraje Jablonec nad Nisou 25 08.11                  
18.11 19.11 Zimní krajský přebor st. žactva JmK Brno-Lesná 25 09.11   Rozp              
P 18.11   Krajské mistrovství Vysočiny 1.+2. část Jihlava 25 16.11   Rozp              
18.11 18.11 Krajský přebor mladšího žactva MSK podzim 2017 Havířov 25 08.11   Rozp              
18.11 19.11 Zimní Přebor Středočeského kraje žactva Mladá Boleslav 25 10.11   Rozp              
P 18.11 18.11 Zimní pohár Jč.kraje 11, 10 a mladšího žactva 2017 Strakonice 25 11.11   Rozp              
18.11 19.11 Krajský přebor žactva 12 a st., dorostu a dospělých Česká Třebová 25 09.11   Rozp              
18.11 19.11 Podzimni krajsky prebor 12.rocnik Bílina 25 30.11                  
P 18.11   O ledovó čapo Boba Pácla Plumlov ZP 15.11   Rozp              
P 19.11   Krajské mistrovství Vysočiny 3. část Žďár nad Sázavou 25 16.11   Rozp              
23.11 26.11 Zimní mistrovství ČR dor+dosp. Plzeň - Slovany 25 30.11   Rozp              
25.11 26.11 Vánoční Pohár 2017 Stráž pod Ralskem 25 16.11   Rozp              
25.11   Táborský pohár - synchro Tábor 30.11                  
25.11   Podzimní přebor OLK nejmladšího žactva Prostějov 25 15.11                  
P 25.11   Slavnost slunovratu Plzeň ZP 22.11   Rozp              
P R O S I N E C - 2017
01.12 03.12 Vánoční cena Prahy - synchro Praha - Hloubětín 30.11                  
02.12 03.12 Zimní pohár ČR 11.letého žactva - Čechy Mladá Boleslav 25 22.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 11.letého žactva - Morava Havířov 25 30.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Čechy Chomutov 25 30.11   Rozp              
02.12   Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Morava Karviná 25 30.11   Rozp            
P 02.12   Otužilecké Labe - Memoriál Fr. Kašparovského Hradec Králové ZP 29.11   Rozp              
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Prostějov 25 29.11   Rozp              
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Trutnov 25 30.11   Rozp              
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Kopřivnice 25 30.11                  
P 09.12   Napříč Chocní - Memoriálu Jaroslava Doležala Choceň - Peliny ZP 06.12   Rozp              
16.12 16.12 Malá vánoční cena 2017 Kladno 25 11.12   Rozp              
16.12 17.12 Vánoční cena Zlína - 10. kolo ČP Zlín 25 30.11                  
16.12 16.10 Vyškovský vánoční kapr Vyškov 25 09.12                  
16.12 16.12 Brno Cup Brno - Lesná 25 30.11                  
P 16.12   Otužilci na Metuji - Memoriál Jiřího Řebíčka Náchod ZP 13.12   Rozp              
20.12 20.12 Přebor okresu Mělník Neratovice 25 20.12                  
20.12   Kraulařský víceboj Liberec 25 30.11                  
P 26.12   Memoriál Alfreda Nikodéma Praha - ND ZP 21.12   Rozp