Výsledky závodu:

 Název:  Neratovický pohár 2018
 Pořadatel:  Neratovický Plavecký Klub
 Místo:  Neratovice -- 25m.
 Datum  20.1.2018



 01 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:03,14  566
 2.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:03,77  550
 3.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  01:03,95  545
 4.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  01:05,19  515
 5.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  01:05,91  498
 6.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  01:06,00  496
 7.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:06,87  477
 8.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  01:06,89  477
 9.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:06,91  476
 10.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  01:08,36  446
 11.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  01:08,39  446
 12.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:08,67  440
 13.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  01:09,10  432
 14.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  01:11,24  395
 15.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:11,73  387
 16.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  01:12,43  375
 17.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:13,24  363
 18.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  01:16,93  313
 19.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  01:18,10  300
 20.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  01:43,60  129
 21.  GARAY  Michal 2008  NePK  01:45,76  121
 22.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  01:49,76  108
 23.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  01:51,64  103
 24.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  01:52,80  100
 25.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  02:00,18  83

 02 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  01:08,07  677
 2.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:12,21  567
 3.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  01:12,58  558
 4.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:13,44  539
 5.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  01:13,56  536
 6.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:13,77  532
 7.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:15,04  505
 8.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  01:16,39  479
 9.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  01:16,65  474
 10.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  01:16,83  471
 11.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  01:17,70  455
 12.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  01:18,79  437
 13.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:18,83  436
 14.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  NePK  01:19,40  427
 15.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  01:39,39  218
 16.  PICKOVÁ  Veronika 2008  PKDěč  01:40,06  213
 17.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  01:43,08  195
 18.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  01:45,75  181
 19.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  01:46,31  178
 20.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  01:46,39  178
 21.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  01:46,67  176
 22.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  01:48,24  169

 03 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:25,82  546
 2.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  00:25,91  541
 3.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:26,10  529
 4.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:26,19  523
 5.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:26,28  518
 6.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:26,36  513
 7.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:26,56  502
 8.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  00:26,64  497
 9.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:27,07  474
 10.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:27,12  471
 11.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:27,38  458
 12.  SVRCEK  Tim 2000  SPSw  00:27,43  456
 13.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:27,46  454
 14.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:27,48  453
 15.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:27,50  452
 16.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:27,60  447
 17.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  00:27,66  444
 18.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:27,73  441
 19.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  00:27,79  438
 20.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:27,89  433
 21.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  00:28,04  427
 22.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:28,16  421
 23.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  00:28,35  413
 24.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:28,36  412
 25.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  00:28,40  411
 26.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:28,46  408
 27.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:28,53  405
 28.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:28,57  403
 29.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  00:28,60  402
 30.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  00:28,80  394
 31.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  00:28,83  392
 32.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:29,03  384
 33.  NGUYEN  David 2000  SPSw  00:29,09  382
 34.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:29,47  367
 35.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:29,70  359
 36.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  00:29,72  358
 37.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:29,74  358
 38.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:29,80  355
 39.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:30,08  346
 40.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  00:30,18  342
 41.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:30,22  341
 42.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:30,53  331
 43.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  00:30,54  330
 44.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  00:30,74  324
 45.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:30,86  320
 46.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:30,93  318
 47.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  00:30,96  317
 48.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  00:31,06  314
 49.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  00:31,09  313
 50.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  00:31,19  310
 51.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:31,42  303
 52.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:31,43  303
 53.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  00:31,45  302
 54.  STACHURA  Oskar 2005  SwTBie  00:31,54  300
 55.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:31,59  298
 56.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:31,70  295
 57.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  00:31,73  295
 58.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  00:32,00  287
 59.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:32,10  284
 60.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  00:32,39  277
 61.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:32,42  276
 62.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:32,48  275
 63.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  SwTBie  00:32,56  273
 64.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  00:32,60  272
 65.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  00:32,87  265
 66.  DROZD  Tobiáš 2006  MoP  00:33,37  253
 67.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  00:33,40  253
 68.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  00:33,66  247
 69.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:34,04  239
 70.  MATOUŠ  Jan 2005  SKPNy  00:34,52  229
 71.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  00:34,55  228
 72.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:34,61  227
 73.  APLTAUER  Adam 2005  SKPNy  00:34,63  227
 73.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  00:34,63  227
 75.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  00:34,89  222
 76.  VERNER  David 2007  AšMB  00:35,02  219
 77.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  00:35,07  218
 78.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  00:35,18  216
 79.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  00:35,26  215
 80.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:35,51  210
 81.  KUKULA  Kacper 2006  SwTBie  00:36,39  195
 82.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:36,55  193
 83.  MAIERL  Florian 2006  MoP  00:37,23  182
 84.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  00:37,41  180
 85.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  00:37,48  179
 86.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  00:37,52  178
 87.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  00:37,57  178
 88.  SEIDL  Martin 2007  PKPí  00:37,88  173
 89.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:38,12  170
 90.  TULSKI  Michal 2003  SwTBie  00:38,37  167
 91.  STRNAD  Miroslav 2008  PKDěč  00:39,11  157
 92.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  00:40,20  145
 93.  GARAY  Šimon 2009  NePK  00:40,50  142
 94.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  00:41,00  137
 95.  GARAY  Michal 2008  NePK  00:41,37  133
 96.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  00:41,38  133
 97.  METYŠ  Alex 2009  LoBe  00:41,75  130
 98.  BAŠTA  Robin 2008  PKPí  00:44,27  109
 99.  SOUČEK  Matěj 2008  LoBe  00:45,38  101
 100.  JEHLÍK  Jan 2009  PKPí  00:48,23  84
 101.  TERLECKI  Mateusz 2010  SwTBie  00:50,10  75
 102.  SYNEK  Matouš 2008  LoBe  00:51,61  69
 103.  BAŠTÝŘ  Adam 2009  LoBe  00:51,68  68
 104.  GREGOŘICA  Václav 2008  Boh  00:52,48  65
 105.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  00:52,58  65

 04 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BERINGEROVA  Kristyna 1996  SPSw  00:27,62  641
 2.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  00:28,32  595
 3.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:28,84  563
 4.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  00:28,89  560
 5.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:29,15  545
 6.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:29,69  516
 7.  GOLDMANNOVA  Magdalena 1996  SPSw  00:29,78  512
 8.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:29,85  508
 9.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  00:30,12  494
 10.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:30,14  493
 11.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:30,35  483
 12.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:30,36  483
 13.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:30,39  481
 14.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:30,51  476
 15.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:30,62  471
 16.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:30,71  466
 17.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  00:30,79  463
 18.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:30,80  462
 19.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:30,83  461
 19.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:30,83  461
 21.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  00:30,92  457
 22.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  00:31,33  439
 23.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  NePK  00:31,67  425
 24.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  00:31,68  425
 25.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  00:31,69  425
 26.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  00:31,72  423
 27.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:31,74  423
 28.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  00:31,91  416
 29.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:31,93  415
 30.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  00:32,12  408
 31.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:32,21  404
 32.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:32,22  404
 33.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:32,24  403
 34.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  00:32,26  402
 35.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:32,35  399
 36.  KOLÁŘOVÁ  Natálie 2006  PKPí  00:32,38  398
 37.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:32,48  394
 38.  KREJZAROVÁ  Barbora 2001  SPKLi  00:32,49  394
 39.  ŠVANDOVÁ  Johana 2004  PKPí  00:32,64  389
 40.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:32,67  388
 40.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:32,67  388
 42.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  00:32,70  386
 43.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:32,79  383
 43.  BELL  Charlotte 2006  SPSw  00:32,79  383
 45.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:32,99  376
 46.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:33,15  371
 47.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  00:33,20  369
 48.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  00:33,23  368
 49.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  00:33,36  364
 50.  TOPINKOVÁ  Zuzana 2002  SPKLi  00:33,42  362
 51.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:33,57  357
 52.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  00:33,78  351
 53.  WAHDAN  Hana 2005  SPSw  00:33,85  348
 53.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:33,85  348
 55.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  00:33,88  348
 56.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:33,95  345
 57.  CHÝŇAVOVÁ  Agáta 2005  SKPNy  00:33,99  344
 58.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  00:34,32  334
 59.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:34,59  327
 60.  ZELENKOVÁ  Sára 2006  PKPí  00:34,62  326
 61.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:34,77  322
 62.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  00:34,80  321
 63.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  00:34,86  319
 64.  SLOUF  Anna 2005  SPSw  00:35,24  309
 65.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:35,27  308
 66.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  00:35,28  308
 67.  KOŽENÁ  Adriana 2008  MoP  00:35,32  307
 68.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:35,33  307
 69.  SODOMKOVÁ  Klára 2006  USK  00:35,37  305
 70.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  00:35,39  305
 71.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  00:35,41  304
 72.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  00:35,50  302
 73.  KARAFIÁTOVÁ  Anna 2006  PKPí  00:35,58  300
 74.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  00:35,73  296
 75.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  00:35,78  295
 76.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:35,86  293
 77.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  00:35,90  292
 78.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:35,92  292
 79.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  00:36,33  282
 79.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:36,33  282
 81.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  00:36,46  279
 82.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  00:36,68  274
 83.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  00:37,13  264
 84.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:37,14  264
 85.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  00:37,26  261
 86.  NYLIN  Saya 2005  SPSw  00:37,27  261
 87.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  00:37,43  258
 88.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:37,45  257
 89.  DOMECKÁ  Rozárie 2007  PKDěč  00:37,75  251
 90.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:37,80  250
 91.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  00:37,95  247
 92.  PICKOVÁ  Veronika 2008  PKDěč  00:38,11  244
 93.  ZOUNKOVÁ  Sára 2008  PKDěč  00:38,70  233
 94.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  00:39,35  222
 95.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  00:39,40  221
 96.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  00:39,57  218
 97.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:40,06  210
 98.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:40,23  208
 99.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  00:40,40  205
 100.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  00:40,72  200
 101.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:40,85  198
 102.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  00:40,97  197
 103.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  00:41,69  187
 104.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  00:42,69  174
 105.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:42,95  171
 106.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  SwTBie  00:43,76  162
 107.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:43,88  160
 108.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  00:44,08  158
 109.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  00:44,71  151
 110.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  00:45,08  148
 111.  CHÁROVÁ  Lucie 2009  Boh  00:47,29  128
 112.  WIELGUS  Angelina 2007  SwTBie  00:50,98  102

 05 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:32,95  450
 2.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:33,35  434
 3.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:33,39  433
 4.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:33,76  419
 5.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:33,95  412
 6.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:34,19  403
 6.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:34,19  403
 8.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:34,27  400
 9.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:34,34  398
 10.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:34,81  382
 11.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  00:35,34  365
 12.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:35,38  364
 13.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  00:35,61  357
 14.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:35,69  355
 15.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:35,71  354
 16.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:35,92  348
 17.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  00:35,94  347
 18.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  00:36,00  345
 19.  SVRCEK  Tim 2000  SPSw  00:36,20  340
 20.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:36,26  338
 21.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  00:36,32  336
 22.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:36,43  333
 23.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  00:36,45  333
 24.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  00:36,54  330
 25.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:36,60  329
 26.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:36,64  328
 27.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:37,34  310
 28.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:37,54  305
 29.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:37,64  302
 29.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:37,64  302
 31.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:37,71  301
 32.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:37,76  299
 33.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:38,06  292
 34.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  00:38,53  282
 35.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  00:38,69  278
 36.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:38,90  274
 37.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:39,18  268
 38.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  SwTBie  00:39,57  260
 39.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  00:39,69  258
 40.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  00:39,92  253
 41.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  00:39,98  252
 42.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:40,53  242
 42.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  00:40,53  242
 44.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:41,35  228
 45.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  00:41,48  226
 46.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  00:41,67  223
 47.  NGUYEN  David 2000  SPSw  00:41,75  222
 48.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  00:41,84  220
 49.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:41,99  218
 50.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:42,01  218
 51.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  00:42,26  214
 52.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  00:42,59  209
 53.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  00:42,63  208
 54.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:42,76  206
 55.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:43,24  200
 56.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:43,35  198
 57.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:43,38  198
 58.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  00:44,02  189
 59.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  00:44,78  180
 60.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:44,96  178
 61.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  00:45,36  173
 62.  DROZD  Tobiáš 2006  MoP  00:45,55  171
 63.  STACHURA  Oskar 2005  SwTBie  00:45,75  169
 64.  TULSKI  Michal 2003  SwTBie  00:46,01  166
 65.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:46,03  166
 66.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  00:46,08  165
 67.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  00:46,29  163
 68.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  00:46,42  161
 69.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  00:46,57  160
 70.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:46,64  159
 71.  MATOUŠ  Jan 2005  SKPNy  00:46,84  157
 72.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  00:47,02  155
 73.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  00:47,11  154
 74.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:47,16  154
 75.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  00:47,34  152
 76.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:47,68  149
 77.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  00:48,25  144
 78.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  00:48,36  143
 79.  VERNER  David 2007  AšMB  00:48,84  139
 80.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  00:48,87  138
 81.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  00:49,21  136
 82.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:50,20  128
 83.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  00:50,78  123
 84.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  00:51,86  116
 85.  MAIERL  Florian 2006  MoP  00:52,42  112
 86.  STRNAD  Miroslav 2008  PKDěč  00:52,52  112
 87.  KUKULA  Kacper 2006  SwTBie  00:52,66  111
 88.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:52,68  111
 89.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  00:54,05  102
 90.  GARAY  Michal 2008  NePK  00:54,42  100
 91.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  00:54,47  100
 92.  APLTAUER  Adam 2005  SKPNy  00:54,62  99
 93.  SEIDL  Martin 2007  PKPí  00:55,09  97
 94.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  00:55,11  97
 95.  JEHLÍK  Jan 2009  PKPí  00:56,85  88
 96.  GREGOŘICA  Václav 2008  Boh  00:59,42  77
 97.  METYŠ  Alex 2009  LoBe  00:59,59  77
 98.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  00:59,62  76
 99.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  01:00,33  74
 100.  GARAY  Šimon 2009  NePK  01:00,68  72
 101.  SYNEK  Matouš 2008  LoBe  01:04,08  62
 102.  BAŠTA  Robin 2008  PKPí  01:04,24  61
 103.  BAŠTÝŘ  Adam 2009  LoBe  01:06,77  55
 104.  SOUČEK  Matěj 2008  LoBe  01:10,83  46

 06 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:36,46  493
 2.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:36,66  485
 3.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:36,71  483
 4.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:37,98  436
 5.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  00:38,02  435
 6.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  00:38,09  433
 7.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:38,31  425
 8.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:38,64  415
 9.  ŠVANDOVÁ  Johana 2004  PKPí  00:38,88  407
 10.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:39,26  395
 11.  KREJZAROVÁ  Barbora 2001  SPKLi  00:39,27  395
 12.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:39,41  391
 13.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:39,50  388
 14.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:39,75  381
 15.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:39,80  379
 16.  BERINGEROVA  Kristyna 1996  SPSw  00:39,87  377
 17.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:40,14  370
 18.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:40,16  369
 19.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  NePK  00:40,22  368
 20.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  00:40,55  359
 21.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  00:40,69  355
 21.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:40,69  355
 23.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  00:40,71  354
 24.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:40,82  352
 25.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  00:40,85  351
 26.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  00:40,92  349
 27.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:40,98  348
 28.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:41,09  345
 29.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:41,62  332
 30.  TOPINKOVÁ  Zuzana 2002  SPKLi  00:42,08  321
 31.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:42,29  316
 32.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:42,66  308
 33.  GOLDMANNOVA  Magdalena 1996  SPSw  00:42,80  305
 34.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:42,82  305
 35.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:43,05  300
 36.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  00:43,26  296
 37.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  00:43,28  295
 38.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  00:43,30  295
 39.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  00:43,34  294
 40.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  00:43,60  289
 41.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  00:43,84  284
 42.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:43,87  283
 43.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  00:43,96  282
 44.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:44,08  279
 45.  KARAFIÁTOVÁ  Anna 2006  PKPí  00:44,25  276
 45.  NYLIN  Saya 2005  SPSw  00:44,25  276
 47.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:44,28  276
 48.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:44,39  274
 49.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  00:44,63  269
 50.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  00:44,72  268
 51.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  00:44,89  265
 52.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:44,98  263
 53.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  00:45,40  256
 54.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:45,41  256
 55.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:45,50  254
 56.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:45,67  251
 57.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  00:45,70  251
 58.  KOLÁŘOVÁ  Natálie 2006  PKPí  00:45,76  250
 59.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  00:45,85  248
 60.  BELL  Charlotte 2006  SPSw  00:45,88  248
 61.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:46,05  245
 62.  ZELENKOVÁ  Sára 2006  PKPí  00:46,13  244
 63.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  00:46,51  238
 64.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  00:46,55  237
 65.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  00:46,72  235
 66.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  00:46,89  232
 67.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  00:47,03  230
 68.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  00:47,12  229
 69.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  00:47,15  228
 70.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  00:47,21  227
 71.  CHÝŇAVOVÁ  Agáta 2005  SKPNy  00:47,39  225
 72.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:47,66  221
 73.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  00:47,82  219
 74.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  00:47,83  219
 75.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:48,10  215
 76.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:48,46  210
 77.  WAHDAN  Hana 2005  SPSw  00:48,58  209
 78.  KOŽENÁ  Adriana 2008  MoP  00:48,60  209
 79.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:48,68  208
 80.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:48,79  206
 81.  SLOUF  Anna 2005  SPSw  00:49,29  200
 82.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:49,36  199
 83.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  00:49,41  198
 84.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  00:49,64  196
 85.  SODOMKOVÁ  Klára 2006  USK  00:49,67  195
 86.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  00:49,78  194
 87.  DOMECKÁ  Rozárie 2007  PKDěč  00:50,27  188
 88.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:51,17  179
 89.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  00:51,47  176
 90.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  00:51,75  173
 91.  PICKOVÁ  Veronika 2008  PKDěč  00:51,92  171
 92.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  00:51,93  171
 93.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  00:52,20  168
 94.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:52,87  162
 95.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:53,51  156
 96.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  00:53,58  156
 97.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  00:53,62  155
 98.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:53,69  155
 99.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:53,81  154
 100.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:53,90  153
 101.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  00:54,31  150
 102.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  00:54,33  149
 103.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  00:54,62  147
 104.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:54,83  145
 105.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  00:54,94  144
 106.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  00:55,17  143
 107.  CHÁROVÁ  Lucie 2009  Boh  00:56,22  135
 108.  ZOUNKOVÁ  Sára 2008  PKDěč  00:58,20  122
 109.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  01:00,84  107
 110.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  SwTBie  01:02,80  97
 111.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  01:03,00  96
 112.  WIELGUS  Oliwia 2007  SwTBie  01:17,59  52
 113.  WIELGUS  Angelina 2007  SwTBie  01:21,48  45

 07 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  00:27,78  484
 2.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:27,95  475
 3.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:28,05  470
 4.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:28,83  433
 5.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  00:28,85  432
 6.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:29,24  415
 7.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:29,25  414
 8.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:29,26  414
 9.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:29,27  414
 10.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:29,43  407
 11.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:29,56  402
 12.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:29,86  390
 13.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:29,95  386
 14.  SVRCEK  Tim 2000  SPSw  00:30,15  378
 15.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:30,18  377
 16.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  00:30,44  368
 17.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  00:30,53  365
 18.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  00:30,54  364
 19.  NGUYEN  David 2000  SPSw  00:30,73  357
 20.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:31,13  344
 21.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:31,16  343
 22.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:31,21  341
 23.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:31,64  328
 24.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  00:31,82  322
 25.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:31,90  320
 26.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  00:31,98  317
 27.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:32,15  312
 28.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:32,18  311
 29.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:32,36  306
 30.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  00:32,63  299
 31.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  00:32,97  290
 32.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  00:33,20  284
 33.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:33,21  283
 34.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:34,22  259
 35.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:34,67  249
 36.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:34,77  247
 37.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:34,93  244
 38.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  00:35,47  233
 39.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:35,48  232
 40.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  00:35,83  226
 41.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  00:35,87  225
 42.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  00:35,98  223
 43.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  00:36,08  221
 44.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  00:36,26  218
 45.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:36,36  216
 46.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:36,37  216
 47.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:36,46  214
 48.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  00:36,48  214
 49.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:36,49  214
 50.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  00:36,57  212
 51.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  00:36,71  210
 52.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:36,84  208
 53.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  00:37,02  205
 54.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:37,04  204
 55.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  SwTBie  00:37,07  204
 56.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:37,58  196
 57.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  00:37,60  195
 58.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:37,89  191
 59.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  00:38,01  189
 60.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:38,32  185
 61.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:38,46  183
 62.  VERNER  David 2007  AšMB  00:39,19  173
 63.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  00:39,50  169
 64.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:39,53  168
 65.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  00:40,44  157
 66.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  00:40,47  157
 67.  MATOUŠ  Jan 2005  SKPNy  00:40,95  151
 68.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  00:42,35  137
 69.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  00:42,68  134
 70.  DROZD  Tobiáš 2006  MoP  00:43,10  130
 71.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  00:43,31  128
 72.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  00:43,36  128
 73.  STACHURA  Oskar 2005  SwTBie  00:44,21  120
 74.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  00:44,93  115
 75.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:45,13  113
 76.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  00:45,88  108
 77.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:45,99  107
 78.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  00:46,30  105
 79.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  00:47,13  99
 79.  KUKULA  Kacper 2006  SwTBie  00:47,13  99
 81.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  00:47,39  98
 82.  MAIERL  Florian 2006  MoP  00:47,45  97
 83.  APLTAUER  Adam 2005  SKPNy  00:48,03  94
 84.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  00:48,13  93
 85.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:48,66  90
 86.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:48,84  89
 87.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:49,27  87
 88.  SEIDL  Martin 2007  PKPí  00:51,87  75
 89.  TULSKI  Michal 2003  SwTBie  00:52,44  72

 08 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BERINGEROVA  Kristyna 1996  SPSw  00:30,80  496
 1.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:30,80  496
 3.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  00:30,87  493
 4.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:31,02  486
 5.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  00:31,33  472
 6.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:31,36  470
 7.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:31,56  461
 8.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:33,34  391
 9.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:33,41  389
 10.  GOLDMANNOVA  Magdalena 1996  SPSw  00:34,06  367
 11.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  00:34,13  365
 12.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  00:34,22  362
 13.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:34,29  360
 14.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:34,42  356
 15.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:34,93  340
 16.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:35,04  337
 17.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:35,06  337
 18.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:35,14  334
 19.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:35,18  333
 20.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  00:35,24  332
 21.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:35,81  316
 22.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:35,98  312
 23.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:36,00  311
 24.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:36,04  310
 25.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  NePK  00:36,22  305
 26.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:36,29  304
 27.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:36,63  295
 28.  TOPINKOVÁ  Zuzana 2002  SPKLi  00:36,71  293
 29.  KREJZAROVÁ  Barbora 2001  SPKLi  00:36,78  292
 30.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:36,93  288
 31.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  00:36,97  287
 32.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:37,16  283
 33.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  00:37,23  281
 34.  WAHDAN  Hana 2005  SPSw  00:37,52  275
 35.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  00:37,65  272
 36.  ŠVANDOVÁ  Johana 2004  PKPí  00:37,70  271
 37.  BELL  Charlotte 2006  SPSw  00:37,80  269
 38.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:38,22  260
 39.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  00:38,33  258
 39.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  00:38,33  258
 41.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:38,67  251
 42.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:38,93  246
 43.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  00:39,32  239
 44.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  00:39,66  233
 45.  KOLÁŘOVÁ  Natálie 2006  PKPí  00:39,79  230
 46.  ZELENKOVÁ  Sára 2006  PKPí  00:39,97  227
 47.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  00:40,10  225
 48.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:40,14  225
 49.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:40,37  221
 50.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:40,43  220
 51.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  00:40,44  220
 52.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  00:40,63  216
 53.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  00:40,64  216
 54.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  00:40,77  214
 55.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:40,99  211
 56.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:41,03  210
 57.  KARAFIÁTOVÁ  Anna 2006  PKPí  00:41,19  208
 58.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:41,98  196
 59.  CHÝŇAVOVÁ  Agáta 2005  SKPNy  00:42,06  195
 60.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  00:42,15  194
 60.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:42,15  194
 62.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  00:42,30  192
 63.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  00:42,36  191
 64.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  00:42,71  186
 65.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  00:43,09  182
 66.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:43,15  181
 67.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:43,49  177
 68.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  00:43,60  175
 69.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  00:43,72  174
 70.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:43,87  172
 71.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  00:43,96  171
 72.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  00:44,04  170
 73.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  00:44,35  167
 74.  SLOUF  Anna 2005  SPSw  00:44,74  162
 75.  SODOMKOVÁ  Klára 2006  USK  00:45,12  158
 76.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  00:45,14  158
 77.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  00:45,99  149
 78.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:46,24  147
 79.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  00:46,37  146
 80.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:46,82  142
 81.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  00:46,89  141
 82.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  00:46,94  141
 83.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:47,80  133
 84.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  00:47,83  133
 85.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:47,91  132
 86.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  00:48,17  130
 87.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:48,21  130
 88.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  00:48,46  128
 89.  ZOUNKOVÁ  Sára 2008  PKDěč  00:48,52  127
 90.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  00:48,87  125
 91.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  00:49,22  122
 92.  NYLIN  Saya 2005  SPSw  00:51,61  106
 93.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:52,60  100
 94.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:52,82  99
 95.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  00:53,62  94
 96.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  00:53,92  93
 97.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:54,53  90
 98.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  00:57,13  78
 99.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  SwTBie  00:58,84  72

 09 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  00:29,48  429
 2.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  00:29,74  418
 3.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:30,55  385
 4.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:30,60  383
 5.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:30,66  381
 6.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  00:30,74  378
 7.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:30,77  377
 7.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:30,77  377
 9.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:31,01  368
 10.  SVRCEK  Tim 2000  SPSw  00:31,17  363
 11.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:31,34  357
 12.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:31,40  355
 13.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:31,41  354
 14.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  00:31,85  340
 15.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:32,02  335
 16.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  00:32,07  333
 17.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  00:32,10  332
 18.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:32,13  331
 19.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:32,25  328
 20.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:32,34  325
 21.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:32,42  322
 22.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:32,84  310
 23.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:32,88  309
 24.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  00:33,05  304
 25.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:33,32  297
 26.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:33,41  295
 27.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:33,64  289
 28.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  00:33,70  287
 29.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  00:34,06  278
 30.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:34,45  269
 31.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  00:34,76  262
 32.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:35,14  253
 33.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:35,15  253
 34.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:35,16  253
 35.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  00:35,36  249
 36.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:35,51  245
 37.  NGUYEN  David 2000  SPSw  00:35,64  243
 38.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:35,76  240
 39.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:35,85  239
 40.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  00:35,96  236
 41.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  00:35,99  236
 42.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  00:36,38  228
 43.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:36,60  224
 44.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  00:36,62  224
 45.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  00:36,74  222
 46.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  00:36,78  221
 47.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  00:36,79  221
 48.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:36,90  219
 49.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:37,00  217
 50.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:37,27  212
 51.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:37,32  212
 52.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  00:37,71  205
 53.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  00:37,97  201
 54.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  00:37,99  201
 55.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:38,15  198
 56.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:38,26  196
 57.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  00:38,32  195
 58.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  00:38,56  192
 59.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:39,04  185
 60.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:39,17  183
 61.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  00:39,18  183
 62.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  00:39,38  180
 63.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  00:39,53  178
 64.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:39,55  178
 65.  MATOUŠ  Jan 2005  SKPNy  00:39,64  177
 66.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:39,78  175
 67.  DROZD  Tobiáš 2006  MoP  00:40,38  167
 68.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  SwTBie  00:40,58  165
 69.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:40,94  160
 70.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  00:41,18  158
 70.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  00:41,18  158
 72.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  00:42,01  148
 73.  APLTAUER  Adam 2005  SKPNy  00:42,26  146
 74.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  00:42,43  144
 75.  VERNER  David 2007  AšMB  00:42,58  143
 76.  STACHURA  Oskar 2005  SwTBie  00:42,70  141
 77.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  00:43,27  136
 78.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:44,22  127
 79.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:44,95  121
 80.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  00:45,10  120
 81.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:45,24  119
 82.  KUKULA  Kacper 2006  SwTBie  00:45,28  119
 83.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:45,58  116
 84.  MAIERL  Florian 2006  MoP  00:45,60  116
 85.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  00:45,87  114
 86.  GARAY  Michal 2008  NePK  00:46,45  110
 87.  SEIDL  Martin 2007  PKPí  00:46,47  110
 88.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  00:47,23  105
 89.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  00:47,45  103
 90.  TULSKI  Michal 2003  SwTBie  00:47,94  100
 91.  BAŠTA  Robin 2008  PKPí  00:48,91  94
 92.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  00:48,97  94
 93.  GARAY  Šimon 2009  NePK  00:49,58  90
 94.  STRNAD  Miroslav 2008  PKDěč  00:49,97  88
 95.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  00:50,47  86
 96.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  00:50,91  84
 97.  METYŠ  Alex 2009  LoBe  00:51,16  82
 98.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  00:52,97  74
 99.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  00:53,03  74
 100.  BAŠTÝŘ  Adam 2009  LoBe  00:54,70  67
 101.  SYNEK  Matouš 2008  LoBe  00:56,44  61
 102.  JEHLÍK  Jan 2009  PKPí  00:58,46  55
 103.  TERLECKI  Mateusz 2010  SwTBie  00:59,24  53
 104.  GREGOŘICA  Václav 2008  Boh  01:00,90  49
 105.  SOUČEK  Matěj 2008  LoBe  01:01,32  48

 10 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:29,71  645
 2.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:30,95  571
 3.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  00:31,32  551
 4.  BERINGEROVA  Kristyna 1996  SPSw  00:32,51  493
 5.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:32,70  484
 6.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:33,27  460
 7.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:33,45  452
 8.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:33,60  446
 9.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:33,73  441
 10.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:33,92  434
 11.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:34,01  430
 12.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  00:34,08  428
 13.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  00:34,32  419
 14.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  00:35,64  374
 15.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  00:35,69  373
 16.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  00:35,86  367
 17.  GOLDMANNOVA  Magdalena 1996  SPSw  00:35,90  366
 18.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:35,93  365
 19.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:35,96  364
 20.  BELL  Charlotte 2006  SPSw  00:36,35  353
 21.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  00:36,39  351
 22.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:36,43  350
 23.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  00:36,83  339
 24.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  00:36,85  338
 25.  ŠVANDOVÁ  Johana 2004  PKPí  00:37,21  329
 26.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:37,24  328
 27.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:37,38  324
 28.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:37,42  323
 29.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  00:37,52  321
 30.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:37,71  316
 31.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:37,97  309
 32.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:38,02  308
 33.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:38,28  302
 34.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  00:38,29  302
 34.  TOPINKOVÁ  Zuzana 2002  SPKLi  00:38,29  302
 36.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:38,33  301
 37.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:38,77  291
 38.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:38,80  290
 39.  WAHDAN  Hana 2005  SPSw  00:38,82  290
 40.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:38,88  288
 41.  KARAFIÁTOVÁ  Anna 2006  PKPí  00:38,91  288
 42.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:39,20  281
 43.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  NePK  00:39,26  280
 44.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  00:39,39  277
 45.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  00:39,55  274
 46.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  00:39,60  273
 47.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:39,62  272
 48.  KREJZAROVÁ  Barbora 2001  SPKLi  00:39,64  272
 49.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  00:39,69  271
 50.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:39,81  269
 51.  SLOUF  Anna 2005  SPSw  00:40,35  258
 52.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:40,36  258
 52.  CHÝŇAVOVÁ  Agáta 2005  SKPNy  00:40,36  258
 54.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  00:40,46  256
 55.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:40,59  253
 56.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  00:40,61  253
 57.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:40,68  252
 58.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  00:40,70  251
 59.  KOLÁŘOVÁ  Natálie 2006  PKPí  00:40,78  250
 59.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:40,78  250
 61.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:41,02  246
 62.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  00:41,12  244
 63.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  00:41,15  243
 64.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  00:41,27  241
 65.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:41,32  240
 66.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:41,41  239
 67.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:41,92  230
 68.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  00:42,16  226
 69.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  00:42,38  223
 70.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  00:42,76  217
 71.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:42,91  215
 72.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  00:43,11  212
 73.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  00:43,15  211
 74.  ZELENKOVÁ  Sára 2006  PKPí  00:43,32  209
 75.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  00:43,36  208
 76.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  00:43,44  207
 77.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  00:43,64  204
 77.  NYLIN  Saya 2005  SPSw  00:43,64  204
 79.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:43,65  204
 80.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  00:43,86  201
 81.  KOŽENÁ  Adriana 2008  MoP  00:44,06  198
 82.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  00:44,17  197
 83.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  00:45,06  185
 84.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:45,12  185
 85.  SODOMKOVÁ  Klára 2006  USK  00:45,36  182
 86.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  00:45,54  180
 87.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  00:45,75  177
 88.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  00:45,95  175
 89.  ZOUNKOVÁ  Sára 2008  PKDěč  00:45,99  174
 90.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  00:46,32  171
 91.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:46,40  170
 92.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  00:46,92  164
 93.  PICKOVÁ  Veronika 2008  PKDěč  00:47,19  161
 94.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  SwTBie  00:48,17  152
 95.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  00:48,21  151
 96.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  00:48,27  151
 97.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  00:48,29  151
 98.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:48,36  150
 99.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  00:48,73  147
 100.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  00:49,16  143
 101.  DOMECKÁ  Rozárie 2007  PKDěč  00:49,39  141
 102.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  00:49,58  139
 103.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:49,74  138
 104.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  00:50,08  135
 105.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  00:50,14  135
 106.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:51,68  123
 107.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  00:52,49  117
 108.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:52,97  114
 109.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  00:53,54  111
 110.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:54,41  105
 111.  CHÁROVÁ  Lucie 2009  Boh  00:56,20  96
 112.  WIELGUS  Oliwia 2007  SwTBie  00:58,63  84
 113.  WIELGUS  Angelina 2007  SwTBie  01:02,15  71

 11 -- 100 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  01:01,41  491
 2.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:02,32  470
 3.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  01:03,83  437
 4.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  01:04,36  427
 5.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  01:04,88  417
 6.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  01:05,74  400
 7.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:06,61  385
 8.  NGUYEN  David 2000  SPSw  01:07,13  376
 9.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  01:08,81  349
 10.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  01:09,84  334
 11.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:12,42  300
 12.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  01:12,66  297
 13.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  01:13,74  284
 14.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  01:14,54  275
 15.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:17,56  244
 16.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  01:18,76  233
 17.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:20,68  217
 18.  CARDA  Jan 2005  Boh  01:20,94  215
 19.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  01:21,81  208
 20.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  01:22,03  206
 21.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  01:23,01  199
 22.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  01:24,97  186
 23.  BENEŠ  Jiří 2003  PKPí  01:25,20  184
 24.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  01:25,39  183
 25.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  01:34,40  136
 26.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  01:37,37  124
 27.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  01:40,49  112
 28.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  01:45,39  98

 12 -- 100 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  01:09,06  495
 2.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  01:09,97  476
 3.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  01:13,71  407
 4.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  01:15,98  372
 5.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  01:17,61  349
 6.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  01:17,70  348
 7.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  01:18,07  343
 8.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:18,30  340
 9.  KREJZAROVÁ  Barbora 2001  SPKLi  01:18,53  337
 10.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  01:20,76  310
 11.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  01:20,97  307
 12.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  01:21,81  298
 13.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  01:21,89  297
 14.  TOPINKOVÁ  Zuzana 2002  SPKLi  01:24,58  270
 15.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:24,79  268
 16.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  01:28,15  238
 17.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  01:31,20  215
 18.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  01:31,92  210
 19.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  01:32,32  207
 20.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  01:33,73  198
 21.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  01:35,19  189
 22.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  01:36,01  184
 23.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  01:36,28  183
 24.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  01:39,02  168
 25.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  01:39,91  164
 26.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  01:39,98  163
 27.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  01:42,50  152
 28.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  01:43,20  149
 29.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  01:44,15  145
 30.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:49,13  126
 31.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  01:58,04  99

 13 -- 100 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  01:11,77  466
 2.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:12,20  457
 3.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:12,27  456
 4.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  01:12,68  448
 5.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  01:14,72  413
 6.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:15,13  406
 7.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:15,79  395
 8.  ZÁSTAVA  Jan 2003  PKPí  01:15,81  395
 9.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:16,42  386
 10.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  01:17,27  373
 11.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  01:19,14  347
 12.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:19,67  341
 13.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  01:21,45  319
 14.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  01:22,02  312
 15.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  01:22,21  310
 16.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  01:23,01  301
 17.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:23,43  297
 18.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  01:23,92  291
 19.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  01:24,27  288
 20.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  01:25,79  273
 21.  PAVLIS  Petr 2004  LoBe  01:26,65  265
 22.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  01:27,78  255
 23.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  01:28,54  248
 24.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  01:30,62  232
 25.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  01:31,70  223
 26.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  01:31,96  222
 27.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:32,23  220
 28.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  01:33,66  210
 29.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  01:36,49  192
 30.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  01:38,93  178
 31.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  01:40,02  172
 32.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  01:40,25  171
 33.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  01:41,08  167
 34.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  01:42,02  162
 35.  MATOUŠ  Jan 2005  SKPNy  01:42,08  162
 36.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  01:43,08  157
 37.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  01:43,44  156
 38.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  01:44,13  153
 39.  VERNER  David 2007  AšMB  01:46,76  142
 40.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  01:47,48  139
 41.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  01:47,53  139
 42.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  01:48,74  134
 43.  STRNAD  Miroslav 2008  PKDěč  01:51,82  123
 44.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  01:57,32  107
 45.  GREGOŘICA  Václav 2008  Boh  02:07,26  84

 14 -- 100 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:19,02  492
 2.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  01:21,30  452
 3.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:21,94  441
 4.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:23,20  422
 5.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  01:25,23  392
 6.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  01:25,76  385
 7.  ŠVANDOVÁ  Johana 2004  PKPí  01:26,03  381
 8.  BLAŽKOVÁ  Lucie 2002  PKPí  01:27,35  364
 9.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  01:27,36  364
 10.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:28,11  355
 11.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  01:29,09  343
 12.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  01:29,79  335
 13.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  01:30,09  332
 14.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  01:30,38  329
 15.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  01:31,31  319
 16.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:31,68  315
 17.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  01:32,97  302
 18.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  01:34,34  289
 19.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  01:35,21  281
 20.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  01:35,55  278
 21.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  01:36,25  272
 22.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  01:36,33  272
 23.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:38,17  257
 24.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  01:39,57  246
 25.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  01:40,13  242
 26.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  01:40,17  242
 27.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  01:41,43  233
 28.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  01:42,25  227
 29.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  01:43,23  221
 30.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  01:43,67  218
 31.  TANCMANOVÁ  Eliška 2006  AšMB  01:43,83  217
 32.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  01:44,17  215
 33.  HALIČKOVÁ  Bibiana 2006  LoBe  01:45,67  206
 34.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  01:48,08  193
 35.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  01:48,52  190
 36.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  01:50,63  180
 37.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  01:51,27  176
 38.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  01:51,39  176
 39.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  01:52,38  171
 40.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  01:52,82  169
 41.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  01:55,08  160
 42.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  01:55,15  159
 43.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  01:55,27  159
 44.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  01:55,77  157
 45.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  02:00,57  139
 46.  CHÁROVÁ  Lucie 2009  Boh  02:04,55  126
 47.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  02:06,75  120

 15 -- 100 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:55,90  520
 2.  SOBOTKA  Jan 2000  SPKLi  00:56,03  516
 3.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:56,16  513
 4.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:56,67  499
 5.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:56,91  493
 6.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  00:57,83  470
 7.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:58,67  450
 8.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:59,35  435
 9.  SVRCEK  Tim 2000  SPSw  00:59,66  428
 10.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:59,80  425
 11.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:59,83  424
 12.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  01:00,27  415
 13.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:00,51  410
 14.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:00,68  407
 15.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  01:01,10  398
 16.  PAVLŮ  Václav 2001  SPKLi  01:01,31  394
 17.  SLUŽEVSKÝ  Matěj 2002  SPKLi  01:01,70  387
 18.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  01:01,81  385
 19.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  01:02,25  377
 20.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:02,38  374
 21.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:03,59  353
 22.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  01:03,70  352
 23.  POLANSKÝ  Dominik 2003  PKPí  01:03,94  348
 24.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  01:04,57  338
 25.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  01:04,61  337
 26.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  01:04,68  336
 27.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:04,84  333
 28.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:05,16  329
 29.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  01:05,27  327
 30.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  01:05,29  327
 31.  HAVÍŘ  František 2002  SPKLi  01:05,62  322
 32.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  01:07,05  302
 33.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  01:07,11  301
 34.  ŠOLC  Jakub 2005  PKPí  01:07,39  297
 35.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  01:07,40  297
 36.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  01:08,77  280
 37.  CARDA  Jan 2005  Boh  01:08,90  278
 38.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  01:09,08  276
 39.  BOBEK  Antonín 2004  SPKLi  01:10,45  260
 40.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  01:10,56  259
 41.  BŘINČIL  Mirek 2006  SKPNy  01:11,87  245
 42.  VYHLÍDAL  Filip 2006  SKPNy  01:12,14  242
 43.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  01:12,30  241
 44.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:12,43  239
 45.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:13,15  232
 46.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  01:13,39  230
 47.  BREJCHA  Bruno 2006  AšMB  01:13,68  227
 48.  SEKOT  Jan 2006  SKPNy  01:14,05  224
 49.  DROZD  Tobiáš 2006  MoP  01:14,56  219
 50.  JUHÁS  Radek 2006  AšMB  01:16,50  203
 51.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  01:17,16  198
 52.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  01:17,41  196
 53.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  01:17,80  193
 54.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  VoSP  01:18,00  192
 55.  VERNER  David 2007  AšMB  01:18,02  192
 56.  STŘEŠINKA  Jakub 2005  MoP  01:18,33  189
 57.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  01:19,65  180
 58.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  01:19,99  178
 59.  BARTÁK  Ondřej 2006  SKPNy  01:20,74  173
 60.  KOŽELSKÝ  Vojtěch 2006  VoSP  01:21,44  168
 61.  APLTAUER  Adam 2005  SKPNy  01:21,84  166
 62.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  01:25,13  148
 63.  NOVOTNÝ  Marek 2006  SKPNy  01:25,27  147
 64.  MAIERL  Florian 2006  MoP  01:25,92  144
 65.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  01:29,01  129
 66.  GREGOŘICA  Jan 2005  Boh  01:29,19  128
 67.  STRNAD  Miroslav 2008  PKDěč  01:29,39  128
 68.  BABCZYNSKI  Dan 2007  MoP  01:29,84  126
 69.  GARAY  Michal 2008  NePK  01:33,77  111
 70.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  01:36,78  101
 71.  METYŠ  Alex 2009  LoBe  01:39,93  91
 72.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  01:54,13  61
 73.  SOUČEK  Matěj 2008  LoBe  01:54,40  61
 74.  SYNEK  Matouš 2008  LoBe  01:56,25  58
 75.  BAŠTÝŘ  Adam 2009  LoBe  02:03,19  49

 16 -- 100 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BERINGEROVA  Kristyna 1996  SPSw  01:00,13  607
 2.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:00,24  604
 3.  MATOŠKOVÁ  Kateřina 2001  SPKLi  01:01,11  578
 4.  BENDOVÁ  Kristina 1988  JiDo  01:02,72  535
 5.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  01:02,96  529
 6.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  01:04,07  502
 7.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:04,52  491
 8.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:05,33  473
 9.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  01:05,57  468
 10.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:06,82  442
 11.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  01:07,11  437
 12.  ŠEBOVÁ  Kristýna 2004  MoP  01:07,34  432
 13.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:07,35  432
 14.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  01:07,55  428
 15.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  01:07,69  426
 16.  VOJTOVÁ  Kateřina 2006  SPKLi  01:09,13  400
 17.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:10,03  384
 18.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  01:10,66  374
 19.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  01:10,67  374
 20.  SVOBODOVÁ  Eva 2004  AšMB  01:10,93  370
 21.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:11,06  368
 22.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  01:11,31  364
 23.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  01:12,25  350
 24.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  01:12,64  344
 25.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:13,31  335
 26.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  01:13,61  331
 27.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  01:13,76  329
 28.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  01:15,86  303
 29.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  01:16,04  300
 30.  WANKA  Amálie 2005  SPKLi  01:16,14  299
 31.  ČMEJLOVÁ  Julie 2006  Boh  01:16,43  296
 32.  BUCHTELOVÁ  Anna 2003  PKPí  01:17,03  289
 33.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:17,31  286
 34.  DVORSKÁ  Nikola 2006  LoBe  01:17,73  281
 35.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  01:17,82  280
 36.  NEBÁZNIVÁ  Natalie 2006  LoNy  01:17,97  279
 37.  CHÝŇAVOVÁ  Agáta 2005  SKPNy  01:18,13  277
 38.  ZLATUŠKOVÁ  Šarlota 2002  BiJa  01:18,78  270
 39.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  01:19,05  267
 40.  ŠINDLEROVÁ  Simona 2006  SKPNy  01:19,36  264
 41.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  01:19,40  264
 42.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  01:19,60  262
 43.  KOŽENÁ  Adriana 2008  MoP  01:19,61  262
 44.  PAVLISOVÁ  Kristina 2006  LoBe  01:19,82  260
 45.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  01:20,18  256
 46.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  01:20,28  255
 47.  SODOMKOVÁ  Klára 2006  USK  01:20,80  250
 48.  KOHOUTOVÁ  Barbora 2006  MoP  01:21,07  248
 49.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:21,47  244
 50.  HORKÁ  Anna 2006  SKPNy  01:22,45  236
 51.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  01:24,59  218
 52.  FIBÍROVÁ  Josefína 2005  VoSP  01:25,35  213
 53.  PUCI  Magdaléna 2007  VoSP  01:25,53  211
 54.  PICKOVÁ  Veronika 2008  PKDěč  01:25,89  209
 55.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  01:26,60  203
 56.  ŠNÍDLOVÁ  Gabriela 2005  LoNy  01:26,93  201
 57.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:27,03  200
 58.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  01:28,21  193
 59.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  01:31,01  175
 60.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  01:31,07  175
 61.  DOMESOVÁ  Julie 2006  PKDěč  01:31,45  173
 61.  ZOUNKOVÁ  Sára 2008  PKDěč  01:31,45  173
 63.  DOMECKÁ  Rozárie 2007  PKDěč  01:31,70  171
 64.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  01:31,84  171
 65.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  01:32,30  168
 66.  ZÍTKOVÁ  Barbora 2008  LoBe  01:32,87  165
 67.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  01:33,79  160
 68.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  01:33,97  159
 69.  BURZOVÁ  Nela 2007  MoP  01:34,27  158
 70.  HAZDROVÁ  Dominika 2007  LoNy  01:34,91  155
 71.  JAKOUBKOVÁ  Pavla 2008  LoNy  01:39,16  136
 72.  MERXBAUEROVÁ  Emma 2008  LoBe  01:39,42  135
 73.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  01:40,25  131
 74.  RITTSTEINOVÁ  Sofie 2007  VoSP  01:42,27  124

 17 -- 100 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  JETEL  Jakub 2003  AšMB  01:02,50  480
 2.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:06,37  401
 3.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:07,10  388
 4.  FIŠER  Šimon 2003  AšMB  01:07,19  386
 5.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  01:07,33  384
 5.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:07,33  384
 7.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:08,28  368
 8.  PROŠEK  Jakub 2004  LoBe  01:09,00  357
 9.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:11,26  324
 10.  JIRAS  Jindřich 2002  VoSP  01:11,28  324
 11.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:12,00  314
 12.  PIVRNEC  Tomáš 1999  VoSP  01:15,17  276
 13.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  01:15,67  271
 14.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:16,01  267
 15.  KREJZAR  Vojtěch 2004  SPKLi  01:17,76  249
 16.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  01:18,03  247
 17.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:19,03  238
 18.  MITTNER  Jakub 2006  AšMB  01:19,80  231
 19.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:21,31  218
 20.  PEKAŘ  David 2005  AšMB  01:21,84  214
 21.  KLVAŇ  Lukáš 2005  SKPNy  01:23,36  203
 22.  CHUCHVALEC  Vít 2004  MoP  01:23,73  200
 23.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  01:24,08  197
 24.  TUREK  Jakub 2006  AšMB  01:24,54  194
 25.  FRANC  Sebastien 2005  AšMB  01:26,23  183
 26.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  01:36,11  132
 27.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  01:38,73  122
 28.  GARAY  Michal 2008  NePK  01:41,40  113
 29.  GARAY  Šimon 2009  NePK  01:45,88  99
 30.  CIHLÁŘ  Vít 2008  LoBe  01:46,76  97
 31.  HAVELKA  Mikuláš 2008  LoNy  01:51,72  84
 32.  LUŇÁČEK  Šimon 2008  LoNy  01:53,39  81
 33.  MAJER  Matyáš 2008  LoNy  01:53,48  81
 34.  SYNEK  Matouš 2008  LoBe  02:06,50  58
 35.  SOUČEK  Matěj 2008  LoBe  02:15,94  47

 18 -- 100 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:05,41  596
 2.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  01:10,39  478
 3.  HAVÍŘOVÁ  Anna 2004  SPKLi  01:10,75  471
 4.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:11,73  452
 5.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:12,66  435
 6.  FREBORTOVÁ  Zuzana 2003  SKPNy  01:14,21  408
 7.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  01:14,25  408
 8.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  01:14,36  406
 9.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:14,90  397
 10.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SPKLi  01:17,55  358
 11.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  01:17,68  356
 12.  MARŠÍKOVÁ  Karolína 2005  AšMB  01:17,88  353
 13.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:19,15  337
 14.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2005  SKPNy  01:21,23  311
 15.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  01:23,86  283
 16.  STRNADOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  01:24,34  278
 17.  PEŠTOVÁ  Andrea 2005  Boh  01:25,07  271
 18.  BUREŠOVÁ  Andrea 2006  LoBe  01:25,08  271
 19.  NEBÁZNIVÁ  Nadia 2006  LoNy  01:26,63  257
 20.  ČEKANOVÁ  Kristina 2006  LoBe  01:27,22  252
 21.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:27,97  245
 22.  NICHANI  Ema  helena 2005  NePK  01:29,68  231
 23.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  01:30,49  225
 24.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  01:30,51  225
 25.  KRÖNEROVÁ  Adéla 2005  SPKLi  01:30,64  224
 26.  HLÁVKOVÁ  Ester 2006  MoP  01:33,60  204
 27.  BRÁZDOVÁ  Nikola 2006  LoNy  01:33,86  202
 28.  PAVLASOVÁ  Eliška 2004  SPKLi  01:34,19  200
 29.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  01:35,89  189
 30.  KOŽENÁ  Adriana 2008  MoP  01:36,01  189
 31.  SUCHOMELOVÁ  Alžběta 2007  VoSP  01:37,31  181
 32.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  01:40,80  163
 33.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  01:41,95  158
 34.  CIBULOVÁ  Johana 2007  NePK  01:43,40  151
 35.  LEDVINOVÁ  Klára 2005  SKPNy  01:44,54  146
 36.  FALTYNOVÁ  Michaela 2008  LoBe  01:46,34  139
 37.  MATĚJOVÁ  Evelína 2008  LoBe  01:47,71  134

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 AšMB.  31817  AšMB 30373
 NePK.  21624  NePK 25002
 MoP.  17598  LoBe 15383
 SPKLi.  17501  MoP 14374
 SKPNy.  17303  LoNy 12529
 LoNy.  15334  SPKLi 11558
 LoBe.  12181  VoSP 9548
 BiJa.  10185  SKPNy 8401
 Boh.  9498  PKPí 8015
 PKPí.  9055  BiJa 5923
 SPSw.  8315  SlPl 4331
 VoSP.  4169  Boh 3841
 PKDěč.  3689  SPSw 3545
 JiDo.  2845  SwTBie 2789
 USK.  1090  PKDěč 608
 SwTBie.  837  JiDo 0
 SlPl.  0  USK 0