Výsledky závodu:

 Název:  Přebor okresu Mělník
 Pořadatel:  Neratovický plavecký klub
 Místo:  Neratovice -- 25m.
 Datum  16.12.2017



 01 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BOHÁČEK  Lukáš 1993  POKr  00:26,15  529
 2.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:27,38  457
 3.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:28,03  428
 4.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:28,58  402
 5.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  00:29,47  366
 6.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:30,47  332
 7.  HACKEL  Jan 2003  PFUK  00:30,59  328
 8.  FRANEK  Martin 1967  NePK  00:31,50  301
 9.  GARAY  Peter 1975  nereg  00:32,62  272
 10.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:33,05  262
 11.  ZAHRADNÍK  Jan 2003  PFUK  00:33,58  248
 12.  LEDNICKÝ  Viktor 2003  PFUK  00:34,15  235
 13.  PŘIBÍK  Petr 2004  NePK  00:34,59  227
 14.  VERNER  Jan 1972  NePK  00:34,88  221
 15.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:35,06  218
 16.  KOLÁŘ  Vojtěch 2008  POKr  00:36,12  200
 17.  ČIPERA  Vojtěch 2007  POKr  00:36,44  195
 18.  HEIMRATH  Filip 2008  POKr  00:37,40  180
 19.  FIŠERA  Šimon 2007  PFUK  00:37,56  177
 20.  VÁŇA  Petr 2008  POKr  00:37,66  176
 21.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:38,43  166
 22.  ŽALUDEK  Vladimír 1969  NePK  00:38,88  160
 23.  JAREŠ  Oliver 2007  nereg  00:39,39  154
 24.  LOSMAN  Tomáš 1976  NePK  00:39,54  153
 25.  GARAY  Michal 2008  NePK  00:39,69  151
 26.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:40,66  140
 27.  FLÍDR  Jan 2005  NePK  00:40,85  139
 28.  KEJMAR  Jan 2008  POKr  00:41,25  134
 29.  HAK  Tomáš 2007  NePK  00:41,27  134
 30.  GARAY  Šimon 2009  NePK  00:41,33  134
 31.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:41,50  132
 32.  HALÁSZ  Michal 2008  NePK  00:41,87  128
 33.  KÁBA  Lukáš 2007  POKr  00:42,13  126
 34.  JINDRA  Daniel 1978  NePK  00:43,31  116
 35.  SVOBODA  Šimon 2008  PFUK  00:47,03  91
 36.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  00:47,37  89
 37.  KLIMEŠ  Vojtěch 2010  POKr  00:47,59  88
 38.  VAĹKO  Jakub 2008  NePK  00:48,30  84
 39.  ALBERT  Miroslav 2008  NePK  00:49,73  77
 40.  DOLANSKÝ  Jan 2009  NePK  00:49,85  77
 41.  PUMANN  Rudolf 1965  NePK  00:50,40  74
 42.  ŠENK  Alexander 2008  PFUK  00:52,30  66
 43.  PINC  Matyáš 2006  PFUK  00:59,66  45
 44.  UNGER  Jakub 2008  nereg  01:04,19  36
 45.  PUMANN  Rudolf 2011  nereg  01:10,40  27
 46.  BLÁHA  Martin 2010  nereg  01:10,89  27

 02 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:30,38  481
 2.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:31,59  428
 3.  PLAVCOVÁ  Linda 1993  POKr  00:31,70  424
 4.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:31,86  416
 5.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:32,07  409
 6.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:32,65  386
 7.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:32,68  386
 8.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  00:32,72  386
 9.  KETTNEROVÁ  Martina 1993  NePK  00:33,12  373
 10.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  00:33,52  359
 11.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:33,53  359
 12.  DOLEŽÁLKOVÁ  Viktorie 2003  POKr  00:33,71  353
 13.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:33,72  353
 14.  NICHANI  Ema 2005  NePK  00:33,90  347
 15.  DOLANSKÁ  Johana 2004  NePK  00:33,94  347
 16.  ŽAMBŮRKOVÁ  Nela 2005  POKr  00:34,75  321
 17.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:35,21  310
 18.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  00:35,55  302
 19.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  00:35,66  297
 20.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:35,73  297
 21.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:38,08  245
 22.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:38,25  241
 23.  MALÍNSKÁ  Anežka 2004  POKr  00:38,72  233
 24.  LHOTKOVÁ  Lenka 1976  NePK  00:39,09  226
 25.  MACÁKOVÁ  Justýna 2007  POKr  00:39,62  218
 26.  LAUROVÁ  Tereza 2008  POKr  00:39,90  213
 27.  MCDONNELL  Karoline Jane 2007  POKr  00:39,98  211
 28.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:40,06  210
 29.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  00:40,12  210
 30.  HILDEBRANTOVÁ  Lucie 2004  NePK  00:40,57  202
 31.  HAUFOVÁ  Sofie 2007  POKr  00:40,95  196
 32.  LOSMANOVÁ  Leontýna 2008  NePK  00:40,96  196
 33.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:41,19  193
 34.  FÁLOVÁ  Eliška 2008  POKr  00:41,20  193
 35.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:42,33  179
 36.  LENZOVÁ  Sabina 2006  PFUK  00:43,14  169
 37.  BOUBLÍKOVÁ  Alena 1973  NePK  00:43,23  168
 38.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:43,50  164
 39.  POTROKOVÁ  Karolína 2008  POKr  00:44,30  156
 40.  ZAHRADNÍKOVÁ  Julie 2006  PFUK  00:45,19  147
 41.  BURDOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:45,47  144
 42.  KOTÁLOVÁ  Sára 2008  POKr  00:45,99  139
 43.  ČERNOHLÁVKOVÁ  Karolína 2007  NePK  00:46,00  139
 44.  LIPENSKÁ  Zuzana 2010  NePK  00:46,37  136
 45.  HUDÁKOVÁ  Zuzana 2007  NePK  00:47,86  123
 46.  VESELÁ  Jaroslava 2009  NePK  00:48,50  119
 47.  DOLEŽALOVÁ  Barbora 2010  NePK  00:50,25  107
 48.  FIBINGEROVÁ  Emma 2010  NePK  00:51,09  102
 49.  JAREŠOVÁ  Ema 2008  nereg  01:04,64  51

 03 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:28,41  517
 2.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:28,65  506
 3.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:28,70  501
 4.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:28,80  496
 5.  ŘEHOUNEK  Ondřej 1993  POKr  00:31,53  379
 6.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:32,00  362
 7.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:32,86  333
 8.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:33,32  321
 9.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:34,06  299
 10.  HEIMRATH  Filip 2008  POKr  00:43,99  139
 11.  HAK  Tomáš 2007  NePK  00:52,03  85

 04 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:31,22  550
 2.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:34,07  421
 3.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:34,44  410
 4.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:35,09  386
 5.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:36,76  335
 6.  PLAVCOVÁ  Linda 1993  POKr  00:37,64  314
 7.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:37,72  312
 8.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:37,96  304
 9.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  00:38,08  302
 10.  VOJTOVÁ  Dominika 2003  POKr  00:38,34  297
 11.  DOLEŽÁLKOVÁ  Viktorie 2003  POKr  00:40,22  257
 12.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  00:41,18  239
 13.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:41,72  230
 14.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  00:41,93  227
 15.  KOTOUČOVÁ  Adéla 2006  POKr  00:42,12  224
 16.  VOJTOVÁ  Veronika 2005  POKr  00:42,15  222
 17.  DOLEŽÁLKOVÁ  Mariana 2007  POKr  00:42,36  219
 18.  ŽAMBŮRKOVÁ  Nela 2005  POKr  00:42,47  218
 19.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:43,11  209
 20.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:43,22  207
 21.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:45,21  181
 22.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:48,81  144
 23.  ŠKRÁBALOVÁ  Gabriela 2007  POKr  00:49,28  140
 24.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:50,80  128
 25.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:51,53  123

 05 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:03,93  499
 2.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:08,16  410
 3.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:08,72  401
 4.  BOHÁČEK  Lukáš 1993  POKr  01:09,59  386
 5.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  01:09,87  381
 6.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:12,32  344
 7.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  01:17,00  285
 8.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  01:17,50  280
 9.  ŘEHOUNEK  Ondřej 1993  POKr  01:17,72  278
 10.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  01:18,19  272
 11.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:25,81  206
 12.  VERNER  David 2007  AŠMB  01:28,80  186
 13.  ALEVA  Julius 2005  ELT  01:34,56  154
 14.  PŘIBÍK  Petr 2004  NePK  01:34,79  153
 15.  ČIPERA  Vojtěch 2007  POKr  01:36,40  146
 16.  FLÍDR  Jan 2005  NePK  01:40,74  128
 17.  NOVÁK  Matyáš 2008  NePK  01:48,48  102
 18.  GARAY  Šimon 2009  NePK  01:48,62  102

 06 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  01:12,59  476
 2.  PLAVCOVÁ  Linda 1993  POKr  01:20,21  353
 3.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  01:22,97  319
 4.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:23,09  318
 5.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:23,13  318
 6.  ŠTĚTKOVÁ - HORŇÁKOVÁ  Linda 1986  NePK  01:24,71  300
 7.  DOLANSKÁ  Johana 2004  NePK  01:24,81  299
 8.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  01:25,00  297
 9.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:25,09  296
 10.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  01:25,32  294
 11.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  01:26,28  284
 12.  VOJTOVÁ  Dominika 2003  POKr  01:27,05  276
 13.  DOLEŽÁLKOVÁ  Viktorie 2003  POKr  01:28,20  266
 14.  NICHANI  Ema 2005  NePK  01:30,40  247
 15.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  01:31,85  235
 16.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  01:32,18  233
 17.  KHACHATRYAN  Sona 2005  POKr  01:33,28  225
 18.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:34,79  214
 19.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:36,91  200
 20.  DOLEŽÁLKOVÁ  Mariana 2007  POKr  01:37,50  197
 21.  MCDONNELL  Karoline Jane 2007  POKr  01:39,06  187
 22.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  01:39,45  186
 23.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  01:40,06  182
 24.  MCDONNELL  Adela Christine 2007  POKr  01:40,60  179
 25.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  01:40,83  178
 26.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  01:48,07  145
 27.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  01:52,63  128
 28.  HUDÁKOVÁ  Zuzana 2007  NePK  01:59,28  108

 07 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:30,76  376
 2.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:32,11  332
 3.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:33,06  303
 4.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:33,71  287
 5.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:35,72  242
 6.  HACKEL  Jan 2003  PFUK  00:40,73  163
 7.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:41,31  156
 8.  ZAHRADNÍK  Jan 2003  PFUK  00:41,41  155
 9.  LEDNICKÝ  Viktor 2003  PFUK  00:43,06  137
 10.  GARAY  Michal 2008  NePK  00:46,79  107
 11.  FLÍDR  Jan 2005  NePK  00:48,62  96
 12.  KEJMAR  Jan 2008  POKr  00:48,72  95
 13.  FIŠERA  Šimon 2007  PFUK  00:49,14  93
 14.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:51,28  82
 15.  KÁBA  Lukáš 2007  POKr  00:52,13  78
 16.  HAK  Tomáš 2007  NePK  00:52,63  76
 17.  ŠENK  Alexander 2008  PFUK  00:53,21  73
 18.  HALÁSZ  Michal 2008  NePK  00:54,24  69
 19.  AMAZOUZ  Maxim 2008  nereg  00:57,91  57
 20.  SVOBODA  Šimon 2008  PFUK  00:58,21  56
 21.  KOJAN  Daniel 2008  nereg  00:58,79  54
 22.  DOLANSKÝ  Jan 2009  NePK  00:58,93  54
 23.  BAYER  Tobias 2008  nereg  00:59,03  54
 24.  ALBERT  Miroslav 2008  NePK  01:00,53  50
 25.  VOJTĚCH  Petr 2008  nereg  01:00,66  49
 26.  VONDRUŠKA  Jakub 2008  nereg  01:08,12  35
 27.  PUMANN  Rudolf 2011  nereg  01:08,44  35
 28.  PINC  Matyáš 2006  PFUK  01:17,87  24

 08 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:34,86  398
 2.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:36,84  340
 3.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:38,06  306
 4.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:38,42  299
 5.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:39,68  271
 6.  VOJTOVÁ  Dominika 2003  POKr  00:39,74  271
 7.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:40,18  261
 8.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:41,17  242
 9.  KOTOUČOVÁ  Adéla 2006  POKr  00:41,33  241
 10.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:41,91  230
 11.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  00:41,95  229
 12.  NICHANI  Ema 2005  NePK  00:42,15  226
 13.  VOJTOVÁ  Veronika 2005  POKr  00:42,36  222
 14.  ŽAMBŮRKOVÁ  Nela 2005  POKr  00:43,10  212
 15.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  00:43,41  207
 16.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:43,94  200
 17.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:44,68  190
 18.  KHACHATRYAN  Sona 2005  POKr  00:44,78  189
 19.  MCDONNELL  Karoline Jane 2007  POKr  00:45,93  175
 20.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:46,03  174
 21.  HNÁTKOVÁ  Johana 2008  NePK  00:46,25  171
 22.  MCDONNELL  Adela Christine 2007  POKr  00:46,81  165
 23.  MALÍNSKÁ  Anežka 2004  POKr  00:47,22  161
 24.  LENZOVÁ  Sabina 2006  PFUK  00:48,69  147
 25.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:50,20  134
 26.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:50,98  128
 27.  ČERNOHLÁVKOVÁ  Karolína 2007  NePK  00:54,14  107
 28.  VESELÁ  Jaroslava 2009  NePK  00:54,61  104
 29.  ZAHRADNÍKOVÁ  Julie 2006  PFUK  00:54,72  104
 30.  BURDOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:54,81  103
 31.  FIBINGEROVÁ  Emma 2010  NePK  00:58,00  87
 32.  VRASPÍROVÁ  Nela 2009  nereg  00:58,22  86
 33.  TUTROVÁ  Izabela 2009  nereg  00:59,53  81
 34.  TUTROVÁ  Nikola 2009  nereg  01:00,97  75
 35.  DOLEŽALOVÁ  Barbora 2010  NePK  01:02,18  71
 36.  ŠKROVANOVÁ  Tereza 2008  nereg  01:02,54  70
 37.  ZAHRADNÍKOVÁ  Tereza 2010  nereg  01:03,48  67
 38.  HAVRÁNKOVÁ  Markéta 2009  nereg  01:09,91  50
 39.  JANOUŠKOVÁ  Anna 2010  nereg  01:12,61  45
 40.  NEHASILOVÁ  Matylda 2009  nereg  01:18,95  35

 09 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:33,30  436
 2.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:33,31  436
 3.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:34,66  386
 4.  BOHÁČEK  Lukáš 1993  POKr  00:34,93  379
 5.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:36,03  345
 6.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:36,63  329
 7.  ŘEHOUNEK  Ondřej 1993  POKr  00:36,97  318
 8.  VAĹKO  Marek 2004  NePK  00:38,30  287
 9.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:38,69  278
 10.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  00:38,80  276
 11.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:39,31  266
 12.  HACKEL  Jan 2003  PFUK  00:43,27  199
 13.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:43,72  193
 14.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:44,05  189
 15.  LEDNICKÝ  Viktor 2003  PFUK  00:44,56  182
 16.  VERNER  Jan 1972  NePK  00:45,84  168
 17.  ČIPERA  Vojtěch 2007  POKr  00:47,05  155
 18.  ZAHRADNÍK  Jan 2003  PFUK  00:47,53  151
 19.  PŘIBÍK  Petr 2004  NePK  00:48,90  138
 20.  KOLÁŘ  Vojtěch 2008  POKr  00:48,99  137
 21.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:50,00  129
 22.  VÁŇA  Petr 2008  POKr  00:50,84  123
 23.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:51,91  116
 24.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:52,19  114
 25.  FIŠERA  Šimon 2007  PFUK  00:54,50  100
 26.  KÁBA  Lukáš 2007  POKr  00:55,14  97
 27.  JAREŠ  Oliver 2007  nereg  00:58,59  80
 28.  VAĹKO  Jakub 2008  NePK  01:02,00  68
 29.  VONDRUŠKA  Jakub 2008  nereg  01:02,34  67
 30.  VOJTĚCH  Petr 2008  nereg  01:02,84  65
 31.  PINC  Matyáš 2006  PFUK  01:03,25  64
 32.  UNGER  Jakub 2008  nereg  01:03,30  64
 33.  KLIMEŠ  Vojtěch 2010  POKr  01:03,47  63
 34.  KOJAN  Daniel 2008  nereg  01:07,01  54
 35.  BAYER  Tobias 2008  nereg  01:08,50  51
 36.  AMAZOUZ  Maxim 2008  nereg  01:11,63  44
 37.  BLÁHA  Martin 2010  nereg  01:11,75  44
 38.  VÁŇA  Jan 2012  nereg  01:32,71  21

 10 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:38,32  426
 2.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:38,35  426
 3.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:40,33  365
 4.  DOLANSKÁ  Johana 2004  NePK  00:40,38  363
 5.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:41,85  328
 6.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:42,06  321
 7.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:42,65  307
 8.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  00:43,03  301
 9.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:43,26  295
 10.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:43,37  293
 11.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  00:45,18  259
 12.  KOTOUČOVÁ  Adéla 2006  POKr  00:45,49  254
 13.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:45,59  252
 14.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  00:46,09  244
 15.  VOJTOVÁ  Veronika 2005  POKr  00:47,15  228
 16.  MALÍNSKÁ  Anežka 2004  POKr  00:47,56  222
 17.  DOLEŽÁLKOVÁ  Mariana 2007  POKr  00:47,64  222
 18.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  00:48,00  216
 19.  LHOTKOVÁ  Lenka 1976  NePK  00:48,05  216
 20.  LENZOVÁ  Sabina 2006  PFUK  00:48,84  206
 21.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:49,00  203
 22.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:49,31  200
 23.  FÁLOVÁ  Eliška 2008  POKr  00:50,50  186
 24.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:50,69  184
 25.  MCDONNELL  Adela Christine 2007  POKr  00:51,03  181
 26.  KHACHATRYAN  Sona 2005  POKr  00:51,25  177
 27.  ŠKRÁBALOVÁ  Gabriela 2007  POKr  00:52,12  169
 28.  BURDOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:52,94  162
 29.  ČERNOHLÁVKOVÁ  Karolína 2007  NePK  00:53,63  156
 30.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:53,88  153
 31.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:54,09  151
 32.  LIPENSKÁ  Zuzana 2010  NePK  00:54,34  150
 33.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:54,46  148
 34.  HUDÁKOVÁ  Zuzana 2007  NePK  00:56,57  132
 35.  HAUFOVÁ  Sofie 2007  POKr  00:56,71  131
 36.  LAUROVÁ  Tereza 2008  POKr  00:56,83  131
 37.  ZAHRADNÍKOVÁ  Julie 2006  PFUK  00:57,60  125
 38.  KOTÁLOVÁ  Sára 2008  POKr  00:57,70  125
 39.  POTROKOVÁ  Karolína 2008  POKr  00:57,72  125
 40.  VRASPÍROVÁ  Nela 2009  nereg  00:59,10  116
 41.  LOSMANOVÁ  Leontýna 2008  NePK  00:59,19  116
 42.  HILDEBRANTOVÁ  Lucie 2004  NePK  00:59,54  114
 43.  TUTROVÁ  Izabela 2009  nereg  00:59,87  112
 44.  MACÁKOVÁ  Justýna 2007  POKr  01:00,60  108
 45.  TUTROVÁ  Nikola 2009  nereg  01:01,64  103
 46.  ŠKROVANOVÁ  Tereza 2008  nereg  01:15,06  57
 47.  NEHASILOVÁ  Matylda 2009  nereg  01:22,10  44
 48.  JAREŠOVÁ  Ema 2008  nereg  01:23,95  41
 49.  HAVRÁNKOVÁ  Markéta 2009  nereg  01:25,54  39
 50.  JANOUŠKOVÁ  Anna 2010  nereg  01:29,02  34
 51.  ZAHRADNÍKOVÁ  Tereza 2010  nereg  01:41,31  23

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 POKr.  21061  NePK 13075
 NePK.  18654  POKr 7677
 nereg.  1129  PFUK 2587
 PFUK.  898  AŠMB 1718
 ELT.  675  nereg 1290
 AŠMB.  0  ELT 806