Výsledky závodu:

 Název:  Neratovický pohár - memoriál K. Řády
 Pořadatel:  Neratovický Plavecký Klub
 Místo:  Neratovice -- 25m.
 Datum  1/14/2017



 01 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:58,06  728
 2.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:59,60  673
 3.  HANZAL  Jan 1998  Boh  01:00,18  654
 4.  NOLL  David 1999  Boh  01:01,39  616
 5.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  01:02,19  593
 6.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  01:02,23  592
 7.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  01:02,37  588
 8.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  01:02,97  571
 9.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  01:03,30  562
 10.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:03,92  546
 11.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:04,98  520
 11.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  01:04,98  520
 13.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  01:05,08  517
 14.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  01:05,13  516
 15.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:05,35  511
 16.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:05,84  500
 17.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  01:07,22  470
 18.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:07,48  464
 19.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:08,01  453
 20.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:08,56  443
 21.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  01:08,78  438
 22.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:09,23  430
 23.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  01:10,63  405
 24.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:11,11  397
 25.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:12,46  375
 26.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  01:12,94  368
 27.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  01:13,24  363
 28.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:13,25  363
 29.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:13,61  358
 30.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  01:14,20  349
 31.  BUDIL  Martin 1999  USK  01:15,93  326
 32.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  01:19,23  287
 33.  VERNER  David 2007  AšMB  01:31,33  187
 34.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  01:34,38  170
 35.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  01:43,36  129
 36.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  01:44,86  124
 37.  HAK  Tomáš 2007  NePK  01:51,75  103
 38.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  01:54,20  96
 39.  ALEVA  Michal 2007  ELT  01:56,17  91

 02 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  01:09,19  644
 2.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:09,80  628
 3.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  01:10,86  600
 4.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  01:11,52  584
 5.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2001  USK  01:13,62  535
 6.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:17,64  456
 7.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:18,11  448
 8.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  01:18,33  444
 9.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  01:18,88  435
 10.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  01:24,71  351
 11.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  01:25,86  337
 12.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  01:30,24  291
 13.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  01:38,05  227
 14.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  01:39,73  215
 15.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  01:43,01  196
 16.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:43,02  196
 17.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  01:45,22  184

 03 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:24,60  631
 2.  NOLL  David 1999  Boh  00:24,94  606
 3.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:25,41  573
 4.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:25,51  566
 5.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:25,53  565
 6.  HANZAL  Jan 1998  Boh  00:25,64  558
 7.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  00:25,85  544
 8.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  00:25,88  542
 9.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:25,91  541
 10.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  00:25,99  536
 11.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  00:26,17  525
 12.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  00:26,25  520
 13.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:26,32  516
 14.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AšMB  00:26,44  509
 15.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:26,60  500
 16.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:26,76  491
 17.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:26,84  486
 18.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  00:26,87  485
 19.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:27,05  475
 20.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:27,10  472
 21.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:27,23  466
 22.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:27,24  465
 23.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:27,26  464
 24.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:27,39  458
 25.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:27,48  453
 26.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:27,86  435
 27.  JIRÁSEK  Martin 1997  PORUM  00:27,92  432
 28.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:27,93  432
 29.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:28,14  422
 30.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:28,16  421
 31.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  00:28,19  420
 32.  MOC  Albert 2004  SlLi  00:28,42  410
 33.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:28,47  408
 34.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:28,61  402
 35.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  00:28,76  395
 36.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:28,78  395
 37.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  00:28,85  392
 38.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:28,95  388
 39.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:28,98  386
 40.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:29,12  381
 41.  MENC  Miroslav 1999  PORUM  00:29,16  379
 42.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:29,23  377
 43.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:29,26  375
 44.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  00:29,51  366
 45.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  00:29,58  363
 46.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  00:29,62  362
 46.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:29,62  362
 48.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:29,65  361
 49.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:29,68  360
 50.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:29,70  359
 51.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  00:29,73  358
 52.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  00:29,83  354
 53.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  00:29,89  352
 54.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:30,19  342
 55.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:30,32  337
 56.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:30,82  321
 57.  BUDIL  Martin 1999  USK  00:30,95  317
 58.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  00:30,98  316
 59.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  00:31,10  313
 60.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:31,27  308
 60.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:31,27  308
 62.  KINDL  Marek 2004  LoBe  00:31,64  297
 63.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:31,71  295
 64.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  00:31,89  290
 65.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  00:32,05  286
 66.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:32,25  281
 67.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:32,57  272
 68.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:32,59  272
 69.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:32,61  271
 70.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:32,90  264
 71.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  00:33,09  260
 72.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:33,19  257
 73.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:33,35  254
 74.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:33,44  252
 75.  SABO  Jiří 2004  LoBe  00:33,51  250
 76.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:33,55  249
 77.  EZR  Jan 2003  LoČL  00:33,63  247
 78.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  00:33,68  246
 79.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:33,93  241
 80.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:33,96  240
 81.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:34,26  234
 82.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  BKS  00:34,35  232
 83.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:34,65  226
 84.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  00:34,71  225
 85.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:34,75  224
 86.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  00:34,76  224
 87.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:34,78  224
 88.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:35,18  216
 89.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:35,62  208
 90.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:36,29  197
 91.  VERNER  David 2007  AšMB  00:36,33  196
 92.  ŠINDELÁŘ  Dominik 2007  Olymp  00:36,46  194
 93.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  00:36,62  192
 94.  KOTEN  Oliver 2007  MoP  00:38,44  166
 95.  KWINTA  Szymon 2006  BKS  00:39,99  147
 96.  KUKULA  Kacper 2006  BKS  00:40,53  142
 97.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  00:40,78  139
 98.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:41,53  132
 99.  PROCHÁZKA  Matěj 2007  MoP  00:41,85  129
 100.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:41,94  128
 101.  CHUCHVALEC  Aleš 2007  MoP  00:42,03  127
 102.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:42,36  124
 103.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:42,89  120
 104.  HRDLIČKA  Štěpán 2008  MoP  00:43,04  118
 105.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:43,14  117
 106.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:43,72  113
 107.  HAK  Tomáš 2007  NePK  00:45,15  103
 108.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:45,67  99
 109.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  00:49,36  79
 110.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:49,68  77

 04 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:27,70  636
 2.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  00:27,89  623
 3.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:28,84  563
 4.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AšMB  00:28,85  563
 5.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:29,13  547
 6.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:29,24  540
 7.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  00:29,27  539
 8.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  00:29,83  509
 9.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:30,01  500
 10.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  00:30,06  497
 11.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:30,25  488
 12.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:30,32  485
 13.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  00:30,39  481
 14.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:30,50  476
 15.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:30,58  472
 16.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  00:30,84  461
 17.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:30,85  460
 18.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:30,87  459
 19.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  00:30,94  456
 20.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:31,08  450
 21.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  00:31,19  445
 22.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  00:31,44  435
 23.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  00:31,68  425
 24.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:31,72  423
 25.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:31,89  417
 26.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:31,90  416
 27.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:31,96  414
 28.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2004  LoČL  00:32,14  407
 28.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:32,14  407
 30.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:32,17  406
 31.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:32,21  404
 32.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  00:32,26  402
 33.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  00:32,28  402
 34.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:32,31  401
 35.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:32,44  396
 36.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  00:32,55  392
 37.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:32,57  391
 38.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  00:32,63  389
 39.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  00:32,76  384
 40.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:32,80  383
 41.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:32,93  378
 42.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:33,11  372
 43.  VACKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:33,29  366
 44.  ROŠKOTOVÁ  Jana 1982  NePK  00:33,36  364
 45.  NĚMCOVÁ  Elen 2003  USK  00:33,44  361
 46.  PODZIMKOVÁ  Tina 2005  AšMB  00:33,70  353
 47.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:33,73  352
 48.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  00:34,18  338
 49.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:34,56  327
 50.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  00:34,63  325
 51.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:35,06  314
 52.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:35,46  303
 53.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  00:35,56  301
 54.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:35,82  294
 55.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:35,88  293
 56.  ERLEBACHOVÁ  Tereza 2004  SlLi  00:35,90  292
 57.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:36,49  278
 58.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  00:36,59  276
 59.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:36,65  275
 60.  SMACZYŇSKA  Patrycja 2005  BKS  00:36,79  272
 61.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  00:36,81  271
 62.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  00:36,88  270
 63.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  00:37,25  262
 64.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:37,28  261
 65.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:37,77  251
 66.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:38,07  245
 67.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  00:38,10  245
 68.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:38,40  239
 69.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  00:38,62  235
 70.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:38,72  233
 71.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:39,06  227
 72.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  00:39,14  226
 73.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:39,35  222
 74.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:40,59  202
 75.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:40,63  202
 76.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:40,84  199
 77.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  00:40,86  198
 78.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  00:41,48  190
 79.  MODRZEWSKA  Iga 2006  BKS  00:41,81  185
 80.  KOVÁŘOVÁ  Jaroslava 2008  PKSpR  00:42,62  175
 81.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:43,07  169
 82.  SCHOLZOVÁ  Barbora 2007  MoP  00:43,32  166
 83.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:43,35  166
 84.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:44,04  158
 85.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:44,96  149
 86.  KUTYBA  Klaudia 2007  BKS  00:45,02  148
 87.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:45,72  142
 88.  SVOBODOVÁ  Nikol 2007  Boh  00:46,69  133
 89.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  BKS  00:46,72  133

 05 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  00:30,76  644
 2.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  00:30,95  632
 3.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:30,99  630
 4.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:31,34  609
 5.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:31,56  596
 6.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:31,57  596
 7.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AšMB  00:31,65  591
 8.  JIRÁSEK  Martin 1997  PORUM  00:32,05  570
 9.  NOLL  David 1999  Boh  00:32,68  537
 10.  HANZAL  Jan 1998  Boh  00:32,75  534
 11.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:33,14  515
 12.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:33,53  497
 13.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:34,13  472
 14.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:34,37  462
 15.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  00:34,38  462
 16.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:34,59  453
 17.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:34,64  451
 18.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  00:34,71  448
 19.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:34,75  447
 20.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:35,01  437
 21.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:35,27  427
 22.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:35,38  424
 23.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:35,54  418
 24.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:35,73  411
 25.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  00:36,01  402
 26.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:36,02  401
 27.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:36,18  396
 28.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  00:36,22  395
 29.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:36,96  372
 30.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:37,07  368
 31.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:37,15  366
 32.  KINDL  Marek 2004  LoBe  00:37,45  357
 33.  MOC  Albert 2004  SlLi  00:37,70  350
 34.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:37,74  349
 35.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:37,80  347
 36.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  00:37,82  347
 37.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  00:37,84  346
 38.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:38,22  336
 39.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:38,26  335
 40.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  00:38,32  333
 41.  BUDIL  Martin 1999  USK  00:38,33  333
 42.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  00:38,49  329
 42.  MENC  Miroslav 1999  PORUM  00:38,49  329
 44.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:38,65  325
 45.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  00:38,77  322
 46.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  00:39,08  314
 47.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:39,11  314
 47.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:39,11  314
 49.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:39,17  312
 50.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:39,36  308
 51.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:39,83  297
 52.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:40,02  293
 53.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:40,17  289
 54.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:40,29  287
 55.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  00:40,35  286
 56.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  00:40,41  284
 57.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:41,36  265
 58.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:41,38  265
 59.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  00:41,55  262
 60.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:41,62  260
 61.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:43,01  236
 62.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:43,08  235
 63.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  00:43,10  234
 64.  SABO  Jiří 2004  LoBe  00:43,27  232
 65.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  00:43,67  225
 66.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:44,22  217
 67.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:44,25  217
 68.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  00:44,50  213
 69.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  00:44,66  211
 70.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:44,85  208
 71.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:45,15  204
 72.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  BKS  00:45,20  203
 73.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:45,35  201
 74.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:45,55  199
 75.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:45,60  198
 76.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:45,96  193
 77.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:46,02  193
 78.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:46,04  192
 79.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  00:46,14  191
 80.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:46,28  189
 81.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  00:46,39  188
 81.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  00:46,39  188
 83.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:46,62  185
 84.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:46,79  183
 85.  EZR  Jan 2003  LoČL  00:47,26  178
 86.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  00:47,48  175
 87.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:48,08  169
 88.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  00:48,17  168
 89.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:48,48  165
 90.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:48,83  161
 91.  VERNER  David 2007  AšMB  00:48,90  161
 92.  ŠINDELÁŘ  Dominik 2007  Olymp  00:49,15  158
 93.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  00:50,50  146
 94.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:51,52  137
 95.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:51,60  137
 96.  KWINTA  Szymon 2006  BKS  00:53,50  123
 97.  KUKULA  Kacper 2006  BKS  00:54,12  119
 98.  HRDLIČKA  Štěpán 2008  MoP  00:54,52  116
 99.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:54,65  115
 100.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:55,00  113
 101.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:55,19  112
 102.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:55,73  109
 103.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:56,07  107
 104.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  00:56,30  105
 105.  KOTEN  Oliver 2007  MoP  00:57,12  101
 106.  CHUCHVALEC  Aleš 2007  MoP  00:57,68  98
 107.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:57,69  98
 108.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:57,83  97
 109.  PROCHÁZKA  Matěj 2007  MoP  00:58,93  92
 110.  HAK  Tomáš 2007  NePK  01:01,55  81

 06 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:35,49  609
 2.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:35,58  604
 3.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  00:36,98  538
 4.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:37,62  511
 5.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:38,19  489
 6.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  00:38,50  477
 7.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  00:38,53  476
 8.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:38,54  475
 9.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2001  USK  00:39,00  459
 10.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:39,02  458
 11.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  00:39,09  456
 12.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:39,26  450
 13.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:39,74  434
 14.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AšMB  00:39,97  426
 15.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:40,01  425
 15.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:40,01  425
 17.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:40,24  418
 18.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  00:40,33  415
 19.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:40,37  414
 20.  NĚMCOVÁ  Elen 2003  USK  00:40,40  413
 21.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  00:40,43  412
 22.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  00:40,50  410
 23.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:41,69  376
 24.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:41,74  374
 25.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:41,96  368
 26.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:42,00  367
 27.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:42,13  364
 28.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:42,29  360
 29.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  00:42,36  358
 30.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  00:42,45  356
 31.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  00:42,51  354
 32.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  00:43,43  332
 33.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2006  LoČL  00:43,49  331
 34.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  00:43,51  331
 35.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  00:43,59  329
 36.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:43,72  326
 37.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:43,85  323
 38.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:43,86  323
 38.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:43,86  323
 40.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:44,16  316
 41.  ERLEBACHOVÁ  Tereza 2004  SlLi  00:44,43  310
 42.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  00:44,71  305
 43.  PODZIMKOVÁ  Tina 2005  AšMB  00:44,96  300
 44.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  00:45,09  297
 45.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:45,17  295
 46.  ROŠKOTOVÁ  Jana 1982  NePK  00:45,24  294
 47.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:45,54  288
 48.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  00:45,75  284
 48.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:45,75  284
 50.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  00:46,48  271
 51.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  00:46,49  271
 52.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:47,44  255
 53.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:47,52  254
 54.  VACKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:47,78  250
 55.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:47,79  250
 56.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:47,83  249
 57.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  00:48,23  243
 58.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  00:48,65  237
 59.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  00:48,96  232
 60.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:49,26  228
 61.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:49,76  221
 62.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:49,88  220
 63.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:50,56  211
 64.  SMACZYŇSKA  Patrycja 2005  BKS  00:50,60  210
 65.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:51,34  201
 66.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  00:51,58  199
 67.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:51,86  195
 68.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  00:52,13  192
 69.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:52,27  191
 70.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:52,56  188
 71.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:52,84  185
 72.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:52,92  184
 73.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:53,14  182
 74.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:53,52  178
 75.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:53,56  177
 76.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  00:53,85  175
 77.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:54,14  172
 78.  SVOBODOVÁ  Nikol 2007  Boh  00:55,69  158
 79.  SCHOLZOVÁ  Barbora 2007  MoP  00:55,82  157
 80.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:56,07  155
 81.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:56,20  154
 82.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  00:58,08  139
 83.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  00:58,17  139
 84.  KUTYBA  Klaudia 2007  BKS  00:59,50  130
 85.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  01:00,32  124
 86.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  01:01,14  119
 87.  KOVÁŘOVÁ  Jaroslava 2008  PKSpR  01:02,03  114
 88.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  BKS  01:09,13  83
 89.  MODRZEWSKA  Iga 2006  BKS  01:17,64  59

 07 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NOLL  David 1999  Boh  00:25,92  680
 2.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:26,90  609
 3.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:27,50  570
 4.  HANZAL  Jan 1998  Boh  00:27,76  554
 5.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  00:27,80  551
 6.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:27,90  545
 7.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  00:28,01  539
 8.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AšMB  00:28,05  537
 9.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  00:28,08  535
 10.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  00:28,14  532
 11.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:28,45  514
 12.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  00:28,78  497
 13.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:29,20  476
 14.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:29,53  460
 15.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:29,68  453
 16.  JIRÁSEK  Martin 1997  PORUM  00:29,76  450
 16.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:29,76  450
 18.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:29,89  444
 19.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:29,94  441
 20.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:30,04  437
 21.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:30,06  436
 22.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:30,21  430
 23.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:30,22  429
 24.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:30,26  428
 25.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:30,45  420
 26.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:30,77  407
 27.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:30,82  405
 28.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:30,96  399
 29.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:31,01  397
 30.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:31,06  395
 31.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  00:31,56  377
 32.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:31,57  377
 33.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:31,60  376
 34.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:31,92  364
 35.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:32,02  361
 36.  MOC  Albert 2004  SlLi  00:32,05  360
 37.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:32,31  351
 38.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  00:32,36  350
 39.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  00:32,65  341
 40.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:32,69  339
 41.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:32,74  338
 42.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:32,81  336
 43.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:32,91  333
 44.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  00:33,03  329
 45.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:33,12  326
 46.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  00:33,13  326
 47.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  00:33,15  325
 48.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:33,26  322
 49.  MENC  Miroslav 1999  PORUM  00:33,29  321
 50.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  00:33,57  313
 51.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  00:33,95  303
 52.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:34,39  291
 53.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:34,50  289
 54.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:35,01  276
 55.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  00:35,31  269
 56.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:35,45  266
 57.  BUDIL  Martin 1999  USK  00:35,81  258
 58.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  00:35,84  258
 59.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  00:35,93  256
 60.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:36,16  251
 61.  SABO  Jiří 2004  LoBe  00:36,22  250
 62.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  00:36,26  249
 63.  KINDL  Marek 2004  LoBe  00:36,66  241
 64.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:36,91  236
 65.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  00:37,13  232
 66.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  00:37,37  227
 67.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:38,22  212
 68.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  00:38,77  204
 69.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  00:38,85  202
 70.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:39,33  195
 71.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:39,94  186
 72.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:39,97  186
 73.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:40,18  183
 74.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:40,44  179
 75.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:40,62  177
 76.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:40,84  174
 77.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  00:41,54  166
 78.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:41,58  165
 79.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:42,07  159
 80.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:42,17  158
 81.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:42,51  155
 82.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:42,67  153
 83.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  00:43,11  148
 84.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:43,12  148
 85.  EZR  Jan 2003  LoČL  00:44,64  134
 86.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:45,16  129
 87.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:45,88  123
 88.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  BKS  00:45,97  122
 89.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:46,10  121
 90.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  00:47,16  113
 91.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:47,23  113
 92.  KUKULA  Kacper 2006  BKS  00:48,95  101
 93.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:49,06  101
 94.  KWINTA  Szymon 2006  BKS  00:54,82  72
 95.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  01:01,57  51

 08 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  00:30,95  563
 2.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:31,03  559
 3.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:31,16  552
 4.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:31,70  524
 5.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AšMB  00:31,82  518
 6.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:32,33  494
 7.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:32,64  480
 8.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  00:32,97  466
 9.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  00:33,24  455
 10.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  00:33,77  434
 11.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  00:34,10  421
 12.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:34,15  419
 13.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:34,46  408
 14.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2001  USK  00:34,70  400
 15.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  00:34,89  393
 16.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:35,08  387
 17.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  00:35,24  382
 18.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:35,27  381
 19.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:35,39  377
 20.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:35,41  376
 21.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:35,42  376
 22.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:35,43  375
 23.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  00:35,55  372
 24.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:35,71  367
 24.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:35,71  367
 26.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:35,89  361
 27.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:35,95  359
 28.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:35,96  359
 29.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:36,01  358
 30.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:36,14  354
 31.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:36,42  346
 32.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  00:36,45  345
 33.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  00:37,08  328
 34.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:37,46  318
 35.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:37,50  317
 36.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  00:37,64  313
 37.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  00:37,65  313
 38.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  00:37,92  306
 39.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  00:38,15  301
 40.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:38,53  292
 41.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  00:38,75  287
 42.  NĚMCOVÁ  Elen 2003  USK  00:39,15  278
 43.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  00:39,18  278
 44.  ROŠKOTOVÁ  Jana 1982  NePK  00:39,24  276
 45.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:39,97  262
 46.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2006  LoČL  00:41,23  238
 47.  PODZIMKOVÁ  Tina 2005  AšMB  00:41,57  233
 48.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:42,49  218
 49.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  00:42,69  215
 50.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:43,00  210
 51.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:43,25  207
 52.  ERLEBACHOVÁ  Tereza 2004  SlLi  00:43,59  202
 53.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:43,91  197
 54.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  00:44,10  195
 55.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  00:44,86  185
 56.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:45,35  179
 57.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:45,71  175
 58.  VACKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:46,08  171
 59.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:46,21  169
 60.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:46,24  169
 61.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  00:46,42  167
 62.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:47,60  155
 63.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:47,62  155
 64.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:48,50  147
 65.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:48,59  146
 66.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  00:48,77  144
 67.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:49,05  142
 68.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  00:54,33  104
 69.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:55,01  101
 70.  SMACZYŇSKA  Patrycja 2005  BKS  00:55,65  97
 71.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:55,72  97
 72.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:56,00  95
 73.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:59,63  79
 74.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  01:01,33  73
 75.  MODRZEWSKA  Iga 2006  BKS  01:04,23  63

 09 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:27,64  612
 2.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:28,31  570
 3.  HANZAL  Jan 1998  Boh  00:28,52  557
 4.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:28,71  546
 5.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  00:29,11  524
 6.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  00:29,31  513
 7.  NOLL  David 1999  Boh  00:29,36  511
 8.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AšMB  00:29,61  498
 9.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  00:29,84  486
 10.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  00:30,54  454
 11.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  00:30,66  448
 12.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:30,68  448
 13.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:30,83  441
 14.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  00:30,86  440
 15.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:31,04  432
 16.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:31,09  430
 17.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:31,11  429
 18.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:31,13  428
 19.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  00:31,33  420
 20.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:31,43  416
 21.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:31,72  405
 22.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:31,74  404
 23.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  00:31,81  402
 24.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:31,83  401
 25.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:31,84  400
 26.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  00:32,29  384
 27.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:32,39  380
 28.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:32,52  376
 29.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:32,99  360
 30.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  00:33,21  353
 31.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  00:33,39  347
 32.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:33,42  346
 33.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:33,45  345
 34.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:33,51  344
 35.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  00:33,54  343
 36.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  00:33,69  338
 37.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:33,70  338
 38.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:33,76  336
 39.  MOC  Albert 2004  SlLi  00:33,78  335
 40.  JIRÁSEK  Martin 1997  PORUM  00:33,95  330
 41.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:34,14  325
 42.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  00:34,33  320
 43.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:34,56  313
 44.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:34,61  312
 45.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  00:34,90  304
 46.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  00:34,92  304
 47.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:35,02  301
 48.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  00:35,55  288
 49.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  00:35,67  285
 50.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:35,83  281
 51.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:35,86  280
 52.  MENC  Miroslav 1999  PORUM  00:36,09  275
 53.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  00:36,14  274
 54.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:36,46  267
 55.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  00:36,55  265
 56.  BUDIL  Martin 1999  USK  00:36,69  262
 57.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  00:36,76  260
 58.  SABO  Jiří 2004  LoBe  00:36,85  258
 59.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  00:37,09  253
 60.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:37,35  248
 61.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:37,58  244
 62.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  00:37,62  243
 63.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  00:37,64  243
 64.  KINDL  Marek 2004  LoBe  00:37,80  240
 65.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  00:38,03  235
 66.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  00:38,20  232
 67.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:38,30  230
 68.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:38,75  222
 69.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:39,15  216
 70.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:39,39  212
 71.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:39,87  204
 72.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  00:39,89  204
 73.  EZR  Jan 2003  LoČL  00:40,12  200
 74.  CARDA  Jan 2005  Boh  00:40,47  195
 75.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:40,63  193
 76.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  00:40,69  192
 77.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  BKS  00:40,81  190
 78.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  00:41,15  186
 79.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:41,61  180
 80.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:41,94  175
 81.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:42,17  173
 82.  VERNER  David 2007  AšMB  00:42,21  172
 83.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  00:42,32  171
 84.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:42,66  167
 85.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:42,69  166
 86.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  00:42,72  166
 87.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  00:42,85  165
 88.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  00:43,21  160
 89.  KOTEN  Oliver 2007  MoP  00:43,37  159
 90.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  00:43,54  157
 91.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  00:43,58  156
 92.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:45,91  134
 93.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:46,20  131
 94.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:46,86  126
 95.  CHUCHVALEC  Aleš 2007  MoP  00:47,06  124
 96.  ŠINDELÁŘ  Dominik 2007  Olymp  00:47,12  124
 97.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  00:48,54  113
 98.  KUKULA  Kacper 2006  BKS  00:49,62  106
 99.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  00:49,85  105
 100.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  00:50,16  103
 101.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  00:50,19  103
 102.  KWINTA  Szymon 2006  BKS  00:51,00  98
 103.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  00:51,88  93
 104.  PROCHÁZKA  Matěj 2007  MoP  00:53,38  85
 105.  HRDLIČKA  Štěpán 2008  MoP  00:53,68  84
 106.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  00:53,69  84
 107.  HAK  Tomáš 2007  NePK  00:55,37  77
 108.  ALEVA  Michal 2007  ELT  00:55,64  75
 109.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:55,70  75
 110.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:58,73  64

 10 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:30,34  691
 2.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:32,28  574
 3.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AšMB  00:32,41  567
 4.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  00:32,52  561
 5.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  00:32,93  541
 6.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  00:33,11  532
 7.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  00:33,15  530
 8.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  00:33,24  526
 9.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  00:33,42  517
 10.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  00:33,50  514
 11.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  00:33,57  510
 12.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  00:33,67  506
 13.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:34,07  488
 14.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  00:34,72  461
 15.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  00:35,09  447
 16.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  00:35,39  436
 17.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  00:35,71  424
 18.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  00:35,81  421
 19.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:36,00  414
 20.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  00:36,17  408
 21.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:36,82  387
 22.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2001  USK  00:37,01  381
 23.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:37,12  378
 24.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  00:37,30  372
 25.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  00:37,36  370
 26.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  00:37,52  366
 27.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:37,59  364
 28.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  00:37,75  359
 29.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:38,11  349
 30.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  00:38,12  349
 31.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  00:38,18  347
 32.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  00:38,50  339
 33.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  00:38,58  336
 34.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  00:38,59  336
 35.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  00:38,85  329
 36.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  00:38,86  329
 37.  ROŠKOTOVÁ  Jana 1982  NePK  00:38,97  326
 38.  PODZIMKOVÁ  Tina 2005  AšMB  00:39,03  325
 39.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  00:39,64  310
 40.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:39,73  308
 41.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  00:39,75  308
 42.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:39,76  307
 43.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  00:39,86  305
 44.  NĚMCOVÁ  Elen 2003  USK  00:39,93  303
 45.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  00:40,58  289
 46.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2006  LoČL  00:40,67  287
 47.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  00:41,20  276
 48.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  00:41,54  270
 49.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  00:42,01  261
 50.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:42,19  257
 51.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  00:42,25  256
 51.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  00:42,25  256
 51.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  00:42,25  256
 54.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:42,51  252
 55.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  00:42,93  244
 56.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:43,13  241
 57.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  00:43,35  237
 58.  ERLEBACHOVÁ  Tereza 2004  SlLi  00:43,38  237
 59.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  00:43,87  229
 60.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  00:44,00  227
 61.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  00:44,25  223
 62.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:44,26  223
 63.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  00:44,73  216
 64.  KOVÁŘOVÁ  Jaroslava 2008  PKSpR  00:44,81  215
 65.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:44,85  214
 66.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  00:44,92  213
 67.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  00:44,96  213
 68.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  00:45,46  206
 69.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  00:45,99  199
 70.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  00:46,72  190
 71.  SMACZYŇSKA  Patrycja 2005  BKS  00:46,86  188
 72.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  00:47,03  186
 73.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  00:47,48  181
 74.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  00:47,90  176
 75.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:47,99  175
 76.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  00:48,11  174
 77.  MODRZEWSKA  Iga 2006  BKS  00:48,56  169
 78.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  00:48,79  167
 79.  SCHOLZOVÁ  Barbora 2007  MoP  00:51,27  144
 80.  KUTYBA  Klaudia 2007  BKS  00:51,43  142
 81.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:52,18  136
 82.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  BKS  00:52,53  134
 83.  SVOBODOVÁ  Nikol 2007  Boh  00:52,68  132
 84.  SVOBODOVÁ  Elen 2007  Boh  00:52,72  132
 85.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:52,81  131
 86.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  00:53,52  126
 87.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:55,48  113
 88.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:56,48  108

 11 -- 100 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NOLL  David 1999  Boh  00:57,21  676
 2.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:57,48  667
 3.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:58,92  619
 4.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  01:02,17  527
 5.  MÍGL  Richard 1999  SPKLi  01:02,51  518
 6.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  01:02,87  510
 7.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  01:02,94  508
 8.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:05,06  460
 9.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  01:05,22  456
 10.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:06,55  430
 11.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:07,34  415
 12.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:07,86  405
 13.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:07,98  403
 14.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  01:08,67  391
 15.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  01:08,79  389
 16.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  01:09,17  383
 17.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:10,10  368
 18.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  01:11,38  348
 19.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  01:11,73  343
 20.  VELÍK  Adam 2000  POKr  01:11,78  342
 21.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  01:11,83  342
 22.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:12,87  327
 23.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  01:13,93  314
 24.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:14,32  309
 25.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:15,44  295
 26.  HOLÁSEK  Jan 2002  SlLi  01:15,98  289
 27.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:16,08  288
 28.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  01:17,49  272
 29.  SABO  Jiří 2004  LoBe  01:20,23  245
 30.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:21,12  237
 31.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:22,51  226
 32.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  01:30,59  171
 33.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  01:30,60  171
 34.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  01:31,41  166
 35.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  01:32,82  159
 36.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  01:33,75  154
 37.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  01:34,36  151
 38.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  01:51,34  92

 12 -- 100 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  01:10,13  521
 2.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:10,15  520
 3.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  01:10,36  516
 4.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  01:13,82  447
 5.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  01:14,93  427
 6.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  01:16,01  409
 7.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  01:16,11  408
 8.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  01:16,51  401
 9.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  01:20,11  350
 10.  NOVÁKOVÁ  Alžběta 2004  AšMB  01:22,08  325
 11.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  01:22,76  317
 12.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  01:22,82  316
 13.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:23,64  307
 14.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  01:25,53  287
 15.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  01:25,69  286
 16.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  01:26,46  278
 17.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  01:27,65  267
 18.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  01:27,83  265
 19.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  01:38,70  187
 20.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  01:41,04  174
 21.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  01:44,21  159
 22.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  01:55,84  116
 23.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  02:10,00  82

 13 -- 100 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  01:04,31  727
 2.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  01:06,85  647
 3.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  01:06,86  647
 4.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:08,08  613
 5.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:08,15  611
 6.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AšMB  01:08,63  598
 7.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  01:08,72  596
 8.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  01:09,44  578
 9.  HANZAL  Jan 1998  Boh  01:09,45  577
 10.  NOLL  David 1999  Boh  01:11,27  534
 11.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:13,54  486
 12.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:14,37  470
 13.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:15,67  447
 14.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  01:16,73  428
 15.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  01:17,51  416
 16.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:17,70  413
 17.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  01:18,24  404
 18.  JIRÁSEK  Martin 1997  PORUM  01:18,30  403
 19.  UXA  Lukáš 2003  LoBe  01:18,96  393
 20.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  01:19,07  391
 21.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  01:19,29  388
 22.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:19,67  383
 23.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  01:20,12  376
 24.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  01:21,18  362
 25.  KINDL  Marek 2004  LoBe  01:21,97  351
 26.  MOC  Albert 2004  SlLi  01:22,12  349
 27.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:22,62  343
 28.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  01:22,90  340
 29.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:22,99  339
 30.  BUDIL  Martin 1999  USK  01:23,66  331
 31.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:23,93  327
 32.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  01:26,34  301
 33.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  01:26,94  295
 34.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  01:27,03  294
 35.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  01:29,78  268
 36.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  01:30,76  259
 37.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  01:30,99  257
 38.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  01:31,96  249
 39.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:32,75  243
 40.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  01:35,40  223
 41.  BROUSIL  Lukáš 2004  LoBe  01:35,74  221
 42.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  01:36,14  218
 43.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  BKS  01:36,51  215
 44.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  01:36,88  213
 45.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  01:37,66  208
 46.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  01:38,30  204
 47.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  01:41,27  187
 48.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  01:41,49  185
 49.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:43,39  175
 50.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  01:44,80  168
 51.  SOUKUP  Josef 2006  PKSČL  01:45,42  165
 52.  ŠINDELÁŘ  Dominik 2007  Olymp  01:47,71  155
 53.  VOLECH  Šimon 2004  BiJa  01:48,44  152
 54.  VERNER  David 2007  AšMB  01:48,55  152
 55.  HRDLIČKA  Štěpán 2008  MoP  01:52,68  136
 56.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  01:56,16  124
 57.  ALEVA  Michal 2007  ELT  01:58,69  116
 58.  KWINTA  Szymon 2006  BKS  01:58,87  116
 59.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  02:03,28  104
 60.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  02:03,58  103
 61.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  02:05,27  99

 14 -- 100 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:16,58  610
 2.  TUŽILOVÁ  Natálie 2005  AšMB  01:17,71  584
 3.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  01:21,11  513
 4.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2001  USK  01:22,05  496
 5.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  01:24,32  457
 6.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  01:24,36  456
 7.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AšMB  01:25,81  434
 8.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:26,43  424
 9.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  01:26,67  421
 10.  NĚMCOVÁ  Elen 2003  USK  01:26,83  419
 11.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:27,03  416
 12.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  01:27,04  416
 13.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  01:29,95  377
 14.  HORÁKOVÁ  Klára 2005  AšMB  01:30,92  365
 15.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2006  LoČL  01:32,52  346
 16.  ŠÍMOVÁ  Karolína 2003  AšMB  01:32,73  344
 17.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  01:32,77  343
 18.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  01:33,26  338
 19.  VAŘEKOVÁ  Anna 2005  MoP  01:33,33  337
 20.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:35,98  310
 21.  ERLEBACHOVÁ  Tereza 2004  SlLi  01:36,07  309
 22.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:38,33  288
 23.  NOVÁKOVÁ  Kamila 2005  POKr  01:39,10  282
 24.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  01:41,59  262
 25.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  01:41,87  259
 26.  BARTOŠOVÁ  Tereza 2005  LoBe  01:42,07  258
 27.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:42,14  257
 28.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  01:45,71  232
 29.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  01:46,54  227
 30.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:48,25  216
 31.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  01:53,10  190
 32.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  01:56,45  174
 33.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  01:59,53  161
 34.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  02:00,18  158
 35.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  02:00,91  155
 36.  KUTYBA  Klaudia 2007  BKS  02:03,65  145
 37.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  02:04,61  142

 15 -- 100 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  00:53,32  662
 2.  NOLL  David 1999  Boh  00:53,40  659
 3.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:54,41  623
 4.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:55,97  572
 5.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:56,21  565
 6.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  00:56,31  562
 7.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  00:56,58  554
 8.  DVOŘÁK  Jan 2000  USK  00:56,85  546
 9.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  00:57,46  529
 10.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  00:58,30  506
 11.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:58,33  505
 12.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:58,34  505
 13.  BUCHA  Jan 1987  AšMB  00:58,56  500
 14.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:58,64  497
 15.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:59,08  486
 16.  LHOTKA  Michal 2000  AšMB  00:59,21  483
 17.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:59,50  476
 18.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  00:59,85  468
 19.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:59,98  465
 20.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:00,22  459
 21.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:01,05  441
 22.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:01,49  432
 23.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:01,68  428
 24.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:02,55  410
 25.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:03,00  401
 26.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  01:03,05  400
 27.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:03,17  398
 28.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  01:03,36  394
 29.  MÍKA  Tomáš 2003  LoBe  01:03,45  393
 30.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  01:03,68  389
 31.  VELÍK  Adam 2000  POKr  01:04,30  377
 32.  PROŠEK  Max 2003  BiJa  01:04,34  377
 33.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  01:05,41  359
 33.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  01:05,41  359
 35.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:05,65  355
 36.  MENC  Miroslav 1999  PORUM  01:05,85  351
 37.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  01:06,21  346
 38.  ČANČÍK  Daniel 2003  AšMB  01:06,34  344
 39.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  01:06,83  336
 40.  HRDLIČKA  Matěj 2004  MoP  01:06,89  335
 41.  BUDIL  Martin 1999  USK  01:07,29  329
 42.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:08,92  307
 43.  BEDNÁŘ  Michal 2005  AšMB  01:09,15  304
 44.  KINDL  Marek 2004  LoBe  01:10,64  285
 45.  TOMEK  Štěpán 2004  BiJa  01:11,07  280
 46.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  01:11,77  272
 47.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  01:12,07  268
 48.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:12,29  266
 49.  HINGAR  Lukáš 2003  LoNy  01:13,56  252
 50.  BENEŠ  Filip 2005  SKPNy  01:13,91  249
 51.  EZR  Jan 2003  LoČL  01:14,00  248
 52.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  01:14,16  246
 53.  CARDA  Jan 2005  Boh  01:15,22  236
 54.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  01:15,49  233
 55.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  01:15,79  231
 56.  PERGEL  Vojtěch 2004  LoNy  01:15,94  229
 57.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  01:16,14  227
 58.  NADEEV  Ivan 2005  MoP  01:16,17  227
 59.  NOVOTNÝ  Pavel 2003  LoBe  01:16,52  224
 60.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  01:17,61  215
 61.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  01:18,61  207
 62.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  01:19,09  203
 63.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  01:19,33  201
 64.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:19,97  196
 65.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:22,86  177
 66.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  01:26,06  158
 67.  KUKULA  Kacper 2006  BKS  01:31,21  133
 68.  KOTEN  Oliver 2007  MoP  01:33,85  122
 69.  ALEVA  Julius 2005  ELT  01:35,48  116
 70.  PROCHÁZKA  Matěj 2007  MoP  01:37,35  109
 71.  CHUCHVALEC  Aleš 2007  MoP  01:38,07  107
 72.  PALATA  Matěj 2007  LoBe  01:38,96  104
 73.  MACHÁČEK  Oliver 2007  MoP  01:39,25  103
 74.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  01:39,43  102
 75.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  01:42,95  92
 76.  HAK  Tomáš 2007  NePK  01:46,39  84
 77.  MIKULA  Šimon 2007  MoP  01:53,78  68

 16 -- 100 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  TONDROVÁ  Veronika 2002  AšMB  01:00,77  642
 2.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  01:02,02  604
 3.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:02,83  581
 4.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AšMB  01:03,95  551
 5.  PUŽMANOVÁ  Tereza 2002  AšMB  01:04,60  535
 6.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:05,44  514
 7.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:06,07  500
 8.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:06,10  499
 9.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKČL  01:06,55  489
 10.  HUJEROVÁ  Eva Marie 2004  BiJa  01:06,63  487
 11.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:06,95  480
 12.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  01:08,58  447
 13.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  01:09,37  432
 14.  DĚDICOVÁ  Lucie 2003  PKČL  01:10,39  413
 15.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  01:10,58  410
 16.  HOFBAUEROVÁ  Kateřina 2003  MoP  01:10,82  406
 17.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  01:10,99  403
 18.  HRDLIČKOVÁ  Anna 2004  LoČL  01:11,05  402
 19.  TÁBORSKÁ  Kristýna 2001  SKPNy  01:11,61  393
 20.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  01:11,69  391
 21.  DOSTÁLOVÁ  Daniela 2002  LoČL  01:12,14  384
 22.  SVOBODOVÁ  Aneta 2004  BiJa  01:12,63  376
 23.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  01:13,25  367
 24.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  01:13,60  362
 25.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:14,37  351
 26.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  01:14,83  344
 27.  PETRÁKOVÁ  Sandra 2006  SKPNy  01:16,18  326
 28.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:16,60  321
 29.  MATOUŠOVÁ  Barbora 2003  SKPNy  01:16,88  317
 30.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  01:17,89  305
 31.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  01:19,00  293
 32.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  01:19,02  292
 33.  FERUSOVÁ  Alexandra 2006  MoP  01:19,22  290
 34.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:19,40  288
 35.  HEŘMÁNKOVÁ  Veronika 2006  PKČL  01:22,75  255
 36.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  01:22,81  254
 37.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  01:23,25  250
 38.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  NePK  01:24,32  241
 39.  CHOMOVÁ  Barbora 2005  PKČL  01:24,73  237
 40.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  01:26,02  227
 41.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  01:26,54  223
 42.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  01:27,07  219
 43.  ŠVÁROVÁ  Nela 2007  MoP  01:30,19  197
 44.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  01:32,54  182
 45.  MYŠKOVÁ  Eliška 2008  LoNy  01:33,64  176
 46.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  01:33,98  174
 47.  KOVÁŘOVÁ  Jaroslava 2008  PKSpR  01:34,22  173
 48.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:34,91  169
 49.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  01:37,40  156
 50.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  01:37,78  155
 51.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:38,84  150
 52.  MODRZEWSKA  Iga 2006  BKS  01:39,09  148
 53.  SCHOLZOVÁ  Barbora 2007  MoP  01:42,60  134
 54.  MODRZEWSKA  Kinga 2009  BKS  01:44,62  126
 55.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  01:51,76  104

 17 -- 100 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LUDVÍK  Tomáš 1999  LoBe  00:58,51  642
 2.  CHRÁPAVÝ  Filip 1999  FaBr  01:00,25  588
 3.  MIKO  Dušan 2000  LoBe  01:02,03  539
 4.  SLABOCH  Matěj 2001  LoBe  01:02,49  527
 5.  LUDVÍK  David 2002  LoBe  01:02,95  516
 6.  NOLL  David 1999  Boh  01:03,38  505
 7.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  LoBe  01:04,79  473
 8.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:05,47  459
 9.  PAŘÍZEK  Matěj 2001  AšMB  01:05,70  454
 10.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:07,57  417
 11.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:09,42  385
 12.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  01:09,68  380
 13.  HLADÍK  Oldřich 2002  PKČL  01:09,72  380
 14.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:10,94  361
 15.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:11,52  352
 16.  PÁZNER  Vít 2002  PKSČL  01:12,50  338
 17.  NOVÁK  Marek 2001  PORUM  01:12,51  338
 18.  CIHLÁŘ  Jakub 2003  LoBe  01:13,07  330
 19.  CIHLÁŘ  Jan 2001  LoBe  01:13,18  328
 20.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:14,18  315
 21.  ŠVÁSTA  Filip 2002  AšMB  01:17,22  280
 22.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:18,20  269
 23.  SABO  Jiří 2004  LoBe  01:18,62  265
 24.  FIŠER  Kryštof 2002  AšMB  01:18,71  264
 25.  NOVOTNÝ  Robert 2004  MoP  01:21,96  234
 26.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  01:22,59  229
 27.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:23,06  225
 28.  KRECL  Adam 2003  PKSČL  01:24,87  211
 29.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:25,39  207
 30.  EZR  Jan 2003  LoČL  01:25,77  204
 31.  VANĚK  Viktor 2003  PKČL  01:26,11  202
 32.  BRYNYCH  Bedřich 2004  SKPNy  01:26,38  200
 33.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  01:27,25  194
 34.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:27,74  191
 35.  CARDA  Jan 2005  Boh  01:28,68  185
 36.  KOTEN  Oliver 2007  MoP  01:32,47  163
 37.  HONČÍK  Martin 2007  LoBe  01:36,43  144
 38.  ALEVA  Julius 2005  ELT  01:39,25  132
 39.  CHÁRA  Jakub 2006  Boh  01:41,70  123
 40.  DVOŘÁK  Dominik 2007  LoBe  01:48,26  102
 41.  TUČEK  Antonín 2007  LoNy  01:49,27  99
 42.  HAK  Tomáš 2007  NePK  02:06,37  64

 18 -- 100 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:05,98  662
 2.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:12,03  509
 3.  LIĆÁKOVÁ  Nela 2003  LoČL  01:12,15  507
 4.  TUŽILOVÁ  Markéta 2002  AšMB  01:12,20  506
 5.  ČANAKY  Kristýna 2003  AšMB  01:12,27  504
 6.  TANCMANOVÁ  Kateřina 2001  AšMB  01:12,50  499
 7.  KONŠELOVÁ  Tereza 2002  LoNy  01:12,53  499
 8.  VÝMOLOVÁ  Tereza 2003  AšMB  01:13,56  478
 9.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  MoP  01:14,83  454
 10.  APLTAUEROVÁ  Kateřina 2003  SKPNy  01:15,52  442
 11.  BOLKOVÁ  Adéla 2000  AšMB  01:20,04  371
 12.  HALBICHOVÁ  Veronika 2001  BiJa  01:20,99  358
 13.  PODROUŽKOVÁ  Sabina 2002  LoNy  01:21,21  355
 14.  PODZIMKOVÁ  Tina 2005  AšMB  01:23,74  324
 15.  ŠMÍDOVÁ  Kateřina 2002  PKSČL  01:24,51  315
 16.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  01:24,67  314
 17.  SKOHOUTILOVÁ  Karolína 2006  LoČL  01:27,07  288
 18.  JEŘÁBKOVÁ  Barbora 2004  LoNy  01:27,91  280
 19.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:31,95  245
 20.  FIŠÁRKOVÁ  Marie 2005  Boh  01:32,28  242
 21.  BABCZYNSKÁ  Zita 2005  MoP  01:33,60  232
 22.  KŘÍŽOVÁ  Zuzana 2007  LoBe  01:33,90  230
 23.  SVOBODOVÁ  Klára 2005  Boh  01:34,77  224
 24.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:35,00  222
 25.  HLÁVKOVÁ  Olivie 2006  MoP  01:36,82  210
 26.  MÍKOVÁ  Barbora 2007  LoBe  01:38,74  198
 27.  VODIČKOVÁ  Veronika 2005  Boh  01:39,00  196
 28.  ZEMANOVÁ  Nikola 2006  PKČL  01:39,88  191
 29.  SMACZYŇSKA  Patrycja 2005  BKS  01:40,27  189
 30.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  01:40,56  187
 31.  TAUŠOVÁ  Silvie 2005  PKČL  01:41,81  181
 32.  KORDÍKOVÁ  Elen 2006  NePK  01:45,83  161
 33.  DIVIŠOVÁ  Emma 2007  PKSČL  01:46,50  158
 34.  DOČKALOVÁ  Františka 2007  LoBe  01:50,22  142
 35.  HOPOVÁ  Vendula 2007  PKČL  01:50,39  142
 36.  STIBROVÁ  Štěpánka 2007  LoČL  01:52,50  134

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 AšMB.  36496  LoBe 52376
 PKČL.  21537  AšMB 20546
 BiJa.  15829  BiJa 20534
 NePK.  14516  NePK 20526
 MoP.  11908  MoP 19725
 LoČL.  9509  Boh 10946
 LoNy.  9037  USK 9683
 SKPNy.  8891  PKČL 9245
 USK.  5886  PKSČL 7743
 LoBe.  5400  PORUM 5892
 Boh.  5073  FaBr 5812
 POKr.  4229  SlLi 5541
 SlLi.  3775  POKr 4372
 PKSČL.  3571  LoNy 4243
 BKS.  2621  VoSP 3376
 PKSpR.  2573  PKSpR 3170
 ELT.  1071  SPKLi 3020
 FaBr.  0  SnVa 2941
 Olymp.  0  SKPNy 2303
 PORUM.  0  BKS 2119
 SnVa.  0  LoČL 1211
 SPKLi.  0  ELT 1174
 VoSP.  0  Olymp 631