Velká cena města Ústí nad Labem v plavání - 5.ročník
21 100 Znak muži A;B;C;D
1 FRANTA Tomáš 1998 SlCho 00:59.27
2 LUDVÍK David 2002 LoBe 00:59.80
3 ŠEDA Vojtěch 2002 ÚAPS 01:02.31
4 REJMAN Matouš 1999 SCPAP 01:03.57
5 KARNOLD Adam 2001 SlPl 01:04.83
6 MAREK Lukáš 2000 PLČB 01:05.37
7 RUBÁČEK Tomáš 2001 PLČB 01:05.57
8 CINGROŠ Marek 2003 SlPl 01:06.17
9 ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 01:06.45
10 BALON Kristián 2003 SKŽat 01:06.79
11 GRACÍK Daniel 2004 SpSHK 01:07.57
12 PRANTL Tomáš 2003 SlPl 01:08.15
13 PRŮDEK Jan 2003 PKMo 01:08.15
14 ZÁSTAVA Jan 2003 PKPí 01:08.18
15 TOMASZOWSKI Michal 2003 MKSpw 01:08.19
16 DUNAIEV Semen 2001 SnKV 01:08.47
17 ČERNÝ Vít 2001 PLČB 01:08.65
18 PROŠEK Jakub 2004 LoBe 01:08.70
19 BECA Jakub 2004 ÚAPS 01:09.07
20 FIŠER Šimon 2003 AšMB 01:09.18
21 OGRODNIK Wojciech 2003 MKSpw 01:09.43
22 ŘEZÁČ David 2003 ÚAPS 01:09.46
23 DRAHOŠ Jan 2004 SlPl 01:09.56
24 MORAVEC Tomáš 2005 SlCho 01:09.57
25 ŠVRČEK Tim 2001 SPSw 01:09.62
26 BALÁK Lukáš 1994 PKLit 01:09.75
27 KOWOLIK Alex 2004 MKSpw 01:10.12
28 MÍKA Tomáš 2003 LoBe 01:10.20
29 PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 01:10.21
30 HOUF Dominik 2005 SCPAP 01:10.34
31 HAVLENA Maxim 2004 SpSHK 01:10.43
32 SUK Maxim 2002 SOPKo 01:10.52
33 UXA Lukáš 2003 LoBe 01:10.60
34 BALCAR Aleš 2003 SCPAP 01:10.92
35 KARBAN Martin 2000 SKPSo 01:11.00
36 KŮS Jan 2002 ÚAPS 01:11.13
37 PÁZNER Vítek 2002 PKSČL 01:11.32
38 HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 01:11.38
39 HUMLÍČEK Jakub 2003 SOPKo 01:11.42
40 ČERMÁK Daniel 2003 SlPl 01:11.63
41 KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 01:11.66
42 PODHORNYI Illia 2004 Dnipr 01:11.77
43 GRUBER Tomáš 2003 SlPl 01:11.99
44 PROŠEK Max 2003 BiJa 01:12.38
45 MÄRZ Michal 2000 SnKV 01:12.50
46 KAUPA Tomáš 2003 SpSHK 01:12.57
47 VÁCLAVÍK Jiří 2004 FEZKO 01:12.61
48 PALATA Štěpán 2005 LoBe 01:12.69
49 KAVA Ondřej 2001 ÚAPS 01:12.98
50 ŠEVČÍK Denis 2005 PKLit 01:13.00
51 BOROVKA Denis 2005 SABR 01:13.30
52 BRŮNA Jan 2006 PLČB 01:13.31
53 DOSTÁL Jan 2004 LoČL 01:13.45
54 SEMERA Milan 2005 KPSOs 01:13.67
55 FIRSTL Zbyněk 2001 PŠLou 01:13.69
56 DUŇKA Zdislav 2004 BiJa 01:13.71
57 ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 01:13.86
58 VALENTA Lukáš 2001 PŠLou 01:13.89
59 NOSEK Jan 2004 SpHoř 01:13.95
60 OCHAMN Mateusz 2004 MKSpw 01:14.25
61 SUK Daniel 2004 SOPKo 01:14.59
62 LIZEC Jan 2003 SpHoř 01:14.71
63 VALENTA Jan 2005 SlCho 01:14.73
64 PLÍHAL Josef 2000 SnVa 01:14.74
65 MRŇÁVEK Martin 2003 SpSHK 01:15.08
66 SKALSKI Konrad 2004 MKSpw 01:15.23
67 HOCKO MATOUŠ 2004 SnVa 01:15.35
68 ELEFTHERIADIS Angelos 2004 SnKV 01:15.80
69 TAUCHMAN Lukáš 2005 PLČB 01:15.83
70 VOLEK Michal 2002 ÚAPS 01:16.28
71 CHALUPNÍK Jiří 2004 SpSHK 01:16.34
72 JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 01:16.55
73 VALEČKA Jan 2005 LoBe 01:16.73
74 KLEPAČ Tomáš 2003 SlPl 01:16.73
75 KONRÁD Filip 2004 PKČL 01:17.01
76 BUREŠ Tomáš 2003 SOPKo 01:17.10
77 MIKULA Vilém 2006 SCPAP 01:17.33
78 TREMBAČ František 2006 LoČL 01:17.91
79 GROHMANN Jan 2004 SlPl 01:18.05
80 KROULÍK Jakub 2005 SKŽat 01:18.30
81 KIRSCHNER Václav 2000 PKLit 01:18.56
82 LUHOVÝ Jan 2003 SlPl 01:18.76
83 KINDL Marek 2004 LoBe 01:19.00
84 TOMEK Štěpán 2004 BiJa 01:19.32
85 RŮŽIČKA Jakub 2006 SlPl 01:19.88
86 PIHRT Petr 2004 ÚAPS 01:20.09
87 BUŠEK Ondřej 2004 SlCho 01:20.13
88 MENŠÍK Marek 2003 PKSČL 01:20.18
89 PECINA Jan 2005 SCPAP 01:20.33
90 ŠIMONOVSKÝ Matěj 2004 AkrSC 01:20.95
91 BRÁZDA Marek 2006 PKMo 01:21.19
92 KRECL Adam 2003 PKSČL 01:21.49
93 STARÝ Daniel 2006 ÚAPS 01:21.58
94 BRYNYCH Bedřich 2004 SKPNy 01:21.68
95 PRŠALA Tomáš 2004 PKLit 01:22.53
96 FRANZ Jan 2001 LoČL 01:22.69
97 BEBRUKARKLIS Daniil 2004 JiDo 01:22.89
98 VLK Šimon 2005 PKSČL 01:22.91
99 KLEIN Tadeáš 2004 PKML 01:22.99
100 SKALKA Jakub 2006 PKPí 01:23.11
101 EZR Jan 2003 LoČL 01:23.20
102 ZLOSKÝ Adam 2006 KPMěl 01:23.49
103 HŘEBÍK Matyáš 2005 PKČL 01:23.68
104 ŠEBL Radim 2005 PKLit 01:23.90
105 ZELDI Vladimír 2003 SnKV 01:23.93
106 KOBLÍŽEK Mikuláš 2006 ÚAPS 01:24.44
107 BUREŠ Jiří 2006 Olymp 01:24.74
108 BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv 01:24.97
109 ŠOLC Jakub 2005 PKPí 01:25.03
110 NEMETZ Petr 2004 PKMo 01:25.95
111 ŽIDOV Rony 2004 SKPSo 01:27.08
112 DIBROVA Rostislav 2002 Dnipr 01:27.27
113 VASILESKI Filip 2006 Olymp 01:27.86
114 KHATMULLIN David 2004 SnKV 01:28.45
115 NEUŽIL Michal 2004 PŠLou 01:28.62
116 DOLEJŠ Marek 2004 Olymp 01:28.91
117 CIHLÁŘ Radim 2004 SpkRu 01:30.47
118 HARMATA Oleksandr 2003 Dnipr 01:30.67
119 MATOUŠEK Lukáš 2006 KSPKl 01:31.35
120 BENNO Matyáš 2006 PKSČL 01:32.03
121 KOROUS Mikuláš 2003 PKSČL 01:32.56
122 KABANOV Viktor 2004 PKČL 01:32.73
123 KUBÁT David 2005 ÚAPS 01:34.95
124 SCHUHMAN Jakub 2006 SCPAP 01:35.40
125 HÖLZEL Radek 2006 LoČL 01:37.02
126 SOUKUP Josef 2006 PKSČL 01:37.07
127 MAREŠ Vojtěch 2006 KSPKl 01:37.10
128 JECHA Jiří 2004 ŽrCh 01:37.92
129 ŠANDA František 2006 PŠLou 01:46.27
130 TRAN Vít 2005 PKSČL 01:47.51
131 NĚMEC Jaroslav 1999 SpSHK Diskval.
132 VOLECH Matěj 2002 BiJa Diskval.
133 SEDLÁK Jiří 2001 SnKV Diskval.