45. ročník Silvestrovské ceny Vsetína
11 400 Polohový závod Starší žáci;Dorosten
Rozplavba 1
2 VYSKOČIL Petr 2003 PKHa 99:99.99
3 KNESL Ondřej 2003 PKNJ 99:99.99
4 TVARŮŽEK Martin 2004 PKNJ 99:99.99
5 ZETOCHA Dominik 2001 PKNJ 99:99.99
Rozplavba 10
1 JANÍK Michal 2000 KoKa 05:06.10
2 VENCEL Michal 1996 ASKBl 05:02.60
3 JUNA Tomáš 2001 TJKr 04:58.77
4 KUČERA Milan 2003 ASKBl 04:58.85
5 PODEŠŤ Michal 2001 FaBr 05:02.90
6 KOCIÁN Martin 2003 PKNJ 05:07.03
Rozplavba 11
1 ŠVÉDA Ondřej 1998 KomBr 04:43.20
2 VÁCLAVÍK Filip 1995 ZlPK 04:39.43
3 VENCEL Jan 1992 ASKBl 04:38.30
4 SAZOVSKÝ Jan 2001 PKNJ 04:38.64
5 OBR Michal 2001 KPSOs 04:41.95
6 KOUTNÝ David 2003 PKNJ 04:52.19
Rozplavba 2
1 HUVAR Jan 2003 PKNJ 99:99.99
2 HALVA Marek 2004 PKKBr 99:99.99
3 ŠNÉDAR Jan 2004 ZlPK 06:25.30
4 PROTOPSALTIS Antonis 2004 KoKa 06:32.00
5 HORÁK Samuel 2004 TJVs 99:99.99
6 KNESL Matěj 2003 PKNJ 99:99.99
Rozplavba 3
1 BRÝDL Jan 2004 PKVM 06:22.20
2 MINÁŘ Jakub 1975 PKNJ 06:06.00
3 JIRKŮ Jáchym 2004 ASKBl 06:03.64
4 KUBOŇ Adam 2001 PKHan 06:04.63
5 STUKALOV Stepan 2002 FaBr 06:07.70
6 KLIMECKÝ Lukáš 2004 TJKr 06:24.49
Rozplavba 4
1 HÝŽÁK Pavel 2004 TJVs 06:02.45
2 ŠIMČÁK Tobiáš 2004 LSKFM 06:00.00
3 RUBÁŠ Arnošt 2004 PKKBr 05:58.19
4 VOJČÍK Vojtěch 2004 TJKr 05:59.40
5 BABICZ Karel 2004 PKBoh 06:01.70
6 SOCHOR Adrian 2004 PKNJ 06:03.22
Rozplavba 5
1 SMUGALA Adam 2000 KoKa 05:51.00
2 KRUK David 2000 TJKr 05:50.20
3 HROMADA Marek 2004 TJVs 05:49.22
4 GRYC Matěj 2000 PKBoh 05:49.70
5 KUBEŠ Richard 2002 PKHa 05:50.93
6 VILČEK Radim 2004 PKNJ 05:51.84
Rozplavba 6
1 KLICH Vítek 1999 PKBoh 05:45.00
2 VÍTEK Petr 1999 TJKr 05:44.60
3 HANDZLIK Adam 2004 KoKa 05:36.74
4 JURÁŇ Adam 2004 TJVs 05:42.00
5 SURMA Štěpán 2004 LSKFM 05:44.77
6 HALTMAR Jiří 2003 SjBr 05:45.20
Rozplavba 7
1 ŠPAČEK Michal 1973 UnBr 05:30.00
2 JAROŇ Petr 2001 PKNJ 05:28.00
3 KUKRECHT Ondřej 2003 KoKa 05:26.28
4 SEDLÁČEK Dominik 1998 KPSOs 05:27.16
5 GRYC Jakub 2002 PKBoh 05:30.00
6 KAJSTURA Tomáš 2002 KoKa 05:33.00
Rozplavba 8
1 KROUPA Jan 2002 PKHa 05:22.69
2 VAVŘÍN Šimon 2004 PKNJ 05:21.74
3 JUNA Michal 2001 TJKr 05:17.30
4 ŠPAČEK Michal 2002 ASKBl 05:20.40
5 SKALNÍK Marek 2003 PKKBr 05:22.50
6 ŠVARC Radim 2002 ASKBl 05:25.63
Rozplavba 9
1 LANDECKÝ Jan 1999 KoKa 05:15.40
2 GREBÍK Radim 2001 TJVs 05:13.71
3 ŠMERDA Štěpán 2002 KPSOs 05:10.64
4 CHEMČUK Tomáš 1998 ASKBl 05:12.10
5 MUSIL Milan 2002 ASKBl 05:15.10
6 HUVAR Ondřej 2000 PKNJ 05:17.00