Krajské přebory mladšího žactva - Ústecký kraj
17 100 Volný způsob žáci D;E;F
1 ŽIAČEK Jan 2007 SlCho 1:10.17
2 HERINK Petr 2007 ÚAPS 01:14.87 x
3 RUT Vojtěch 2007 SlCho 1:15.52
4 ŠAREŠ Jakub 2007 SlCho 1:15.73
5 JEZBERA Jakub 2007 SlCho 1:16.59
6 RYŠÁNEK Matyáš 2007 ÚAPS 1:16.61
7 POSPÍŠIL Jakub 2007 SlCho 1:18.53
8 PETERKA Marek 2007 PKDěč 1:18.57
9 ROUS David 2008 PKLtv 1:19.78
10 KUBIŠTA Jan 2008 SlCho 1:20.13
11 SELINGR Lukáš 2008 SlCho 1:20.19
12 PETR VIKTOR 2007 SnVa 1:20.3
13 RUSEK Kryštov 2007 KLSTe 1:20.62
14 PAUR MARTIN 2007 SnVa 1:21.17
15 MACÁK Jonáš 2008 ÚAPS 1:23.66
16 DOLANSKÝ Matěj 2007 ÚAPS 01:24.29 x
17 STRNAD Miroslav 2008 PKDěč 1:25.08
18 NOVÁK Matěj 2008 KLSTe 1:25.18
19 HOLOVSKÝ Radim 2007 ÚAPS 1:25.36
20 ŠÁRA Vojtěch 2007 ÚAPS 1:25.85
21 HAASE Jan 2008 SpkRu 1:26.49
22 STUDENT Tobias 2010 PKMo 1:26.53
23 ŠLAIS Václav 2009 KLSTe 1:26.59 x
24 LUKEŠ Jan 2007 SKŽat 1:27.93
25 MÁLEK Vojtěch 2009 KLSTe 1:28.80
26 TALACKO Oskar 2007 ÚAPS 01:30.00 x
27 VYSOUDIL Tomáš 2008 PKLit 1:31.71
28 ŠOLÍN Petr 2010 PKDěč 1:32.71
29 ČERNÝ Jan 2007 ÚAPS 01:32.96 x
30 VALACH Lukáš 2009 KLSTe 1:33.63
31 LUKÁŠ Ondřej 2007 ÚAPS 01:33.79 x
32 ZAJDEN David 2010 SlCho 1:34.49
33 ŠPITÁLSKÝ Jan 2008 PKLtv 1:34.99
34 ŠPALEK Jan 2007 KLSTe 1:35.6 x
35 MAMUTI Maron 2008 KLSTe 1:35.66
36 SMÝKAL Jiří 2008 SlCho 1:36.25
37 BIBEN Myron 2008 SlCho 1:36.72
38 ŽATECKÝ Jan 2008 SlCho 1:37.12
39 BRÁZDA Ondřej 2008 PKMo 1:37.85
40 BARTUŠKA Daniel 2008 ÚAPS 1:38.69
41 KOZLÍK Jan 2009 SlCho 1:38.71
42 BARVÍNEK Filip 2008 ÚAPS 1:39.88
43 MACHÁČEK René 2008 PKLtv 1:40.12
44 HOLP Jan 2007 KLSTe 1:40.2 x
45 STREJC Adrian 2009 SlCho 1:41.33
46 POLÁK Ondřej 2008 PKDěč 1:42.63
47 HUŇKA Matěj 2008 SlCho 1:44.09
48 CAHÁK Elias 2009 PŠLou 1:44.15
49 TODT František 2009 MPKÚ 01:45.31 x
50 CIMPL Matyáš 2007 ÚAPS 1:45.46
51 KONVIČKA Jakub 2009 KLSTe 1:46.28
52 BÁBÍČEK Michal 2009 SlCho 1:46.49
53 ČERNÝ Adam 2008 KPMěl 1:47.15
54 TRUNSCHKA Aleš 2008 PKMo 1:47.27
55 SAJLER Jan 2008 SlCho 1:47.43
56 KOTULIČ Matyáš 2008 SlCho 1:48.32
57 HOS Tomáš 2007 PKLit 1:49.14
58 OBR Tomáš 2008 KLSTe 1:49.72 x
59 LEPEŠKA Ondřej 2008 PŠLou 1:50.39
60 ČERNÝ Jiří 2008 ÚAPS 01:50.40 x
61 MARKOV Petr 2008 PŠLou 1:50.75
62 AUGUSTÍN Tomáš 2010 PKMo 1:51.44
63 PIVOŇKA Jiří 2008 PŠLou 1:59.45
64 OTCOVSKÝ Adam 2009 PŠLou 2:04.13