Letní mistrovství ČR 2018 - 4.kolo ČP
26 800 Volný způsob ml. dorci;st. dorci;
1 MICKA Jan 1995 USK 8:06.14
2 POLCAR Dominik 1998 SlPl 8:22.65
3 LANDSMANN Jiří 1998 USK 8:22.95
4 HLOBEŇ Adam 2001 TJZn 8:23.46
5 GEMOV Ondřej 1999 SlPl 8:28.52
6 HANZAL Jan 1998 Boh 8:28.95
7 ZACH Ondřej 1997 PLČB 8:30.09
8 ŠTEMBERK Jakub 2001 SlCho 8:36.49
9 INGEDULD Vít 1994 KomBr 08:36.86 x
10 LUNAK Sebastian 2002 USK 8:37.07
11 KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 8:39.84
12 SLABOCH Matěj 2001 USK 8:40.06
13 SAZOVSKÝ Jan 2001 PKNJ 8:40.11
14 ACHEDŽAK Anton 2002 MoP 8:40.94
15 ČERMÁK Václav 2000 RPl 8:42.86
16 NAVRKAL Miroslav 1999 PKZn 8:44.58
17 LUDVÍK David 2002 LoBe 8:45.50
18 SOUČEK Marek 2002 KSPKl 8:48.41
19 SVOBODA Matyáš 2001 TJZn 8:51.34
20 KLÁSEK Adam 2000 SCPAP 8:51.36
21 KRČEK Jakub 2002 SlPl 8:52.30
22 KUPKA Vojtěch 2001 USK 8:52.84
23 BURSA Jakub 2003 BiJa 8:54.88
24 KOUTNÝ David 2003 PKNJ 8:55.43
25 NOVÁK Pavel 2000 KSPKl 8:55.83
26 ČAJKA Filip 2004 TJZn 9:00.99
27 MATULA Vojtěch 2003 JPK 9:01.13
28 PERINGER Marek 2003 KomBr 9:01.72
29 RENC Matěj 2002 Boh 9:04.54
30 ŠLACHTA Jakub 2002 KPSOs 9:07.90
31 BAUMRT Ondřej 1995 SlCho 9:08.13
32 HUMLÍČEK Jakub 2003 SOPKo 9:14.88
33 KUČERA Filip 2003 KSPKl 9:15.70
34 SVOBODA Matěj 2000 TJZn 9:15.80
35 UMLAUF Aleš 2001 LoTr 9:16.53
36 LHOTKA Michal 2000 AšMB 9:17.14
37 SUK Maxim 2002 SOPKo 9:18.21
38 ŠTAUD Sebastien 2002 PKKBr 9:21.60
39 BAJOREK Vojtěch 2003 UnOl 9:21.79
40 MATOUŠEK Marek 2003 PLČB 9:22.43
41 SUDA Václav 2003 SlPl 9:26.21
42 NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 9:26.74
43 LAJČUK Leonard 2000 Boh 9:30.66
44 VAŠATA Michal 2002 PKKBr 9:30.74
45 SVOBODA Jan 2000 NePK 9:31.51
46 BAŠEK Dominik 2003 USK 9:33.20
47 OTT Dalibor 2003 TJFr 9:36.02
48 KUPKA Vojtěch 2002 KPSOs 9:36.16
49 SKALNÍK Marek 2003 PKKBr 9:38.16
50 FIŠER Kryštof 2002 SlPl 9:40.36
51 NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 9:43.89
52 MRŇÁVEK Martin 2003 SpSHK 9:44.06
53 BALCAR Aleš 2003 SCPAP 9:44.07
54 ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 9:46.83
55 TIKOVSKÝ Denis 2005 Boh 9:48.28
56 JERMAN Michal 2004 LoTr 9:50.22
57 BRUGER Štěpán 2005 Kopř 9:50.37
58 ČERMÁK Daniel 2003 SlPl 9:53.41
59 KŘÍSTEK Šimon 2003 KPSOs 9:54.99
60 GRUBER Tomáš 2003 SlPl 9:57.98
61 HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 10:06.07
62 UXA Lukáš 2003 LoBe 10:17.39
63 LIZEC Jan 2003 SpHoř 10:28.31
64 JASKULKA Jan 2002 PKKBr 10:35.23
65 CAHA Adam 2005 SpTřb 11:42.70
66 STUKALOV Stepan 2002 FaBr 11:44.54