Letní mistrovství ČR dor. a dosp. - 5.kolo ČP
24 1500 Volný způsob ml. dorci;st. dorci;
1 LANDSMANN Jiří 1998 USK 16:01.87
2 DMYTRIJEV Roman 1995 USK 16:05.71
3 GEMOV Ondřej 1999 SlPl 16:09.82
4 POLCAR Dominik 1998 SlPl 16:09.95
5 INGEDULD Vít 1994 KomBr 16:20.00 x
6 HANZAL Jan 1998 Boh 16:26.52
7 ZACH Ondřej 1997 PLČB 16:30.92
8 MIKO Dušan 2000 LoBe 16:34.47
9 MACHALLA Matyáš 2001 KPSOs 16:34.63
10 NAVRKAL Miroslav 1999 TJZn 16:40.76
11 ČERMÁK Václav 2000 RPl 16:43.29
12 KOZUBEK Matěj 1996 Boh 16:44.52
13 KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 16:45.31
14 ŠEBESTA David 1999 SlPl 16:46.50
15 ŠTĚRBA Vojislav 2001 Boh 16:47.02
16 KUPKA Vojtěch 2001 USK 16:49.09
17 ŠTEMBERK Jakub 2001 SlCho 16:51.68
18 SOUČEK Marek 2002 KSPKl 16:52.78
19 ŠVÉDA Ondřej 1998 TJKr 16:55.18
20 KLÁSEK Adam 2000 SCPAP 16:56.50
21 NOVÁK Pavel 2000 KSPKl 17:06.04
22 SAZOVSKÝ Jan 2001 PKNJ 17:09.94
23 TRUNEČKA Eduard 1999 BiJa 17:11.01
24 SLABOCH Matěj 2001 LoBe 17:12.63
25 ZIKMUND Tomáš 1999 PKPří 17:14.90
26 HLOBEŇ Adam 2001 TJZn 17:16.8
27 VELIKÝ Vladislav 2002 RPl 17:17.48
28 BAUMRT Ondřej 1995 SlCho 17:26.21
29 SVOBODA Matyáš 2001 TJZn 17:27.73
30 LUDVÍK David 2002 LoBe 17:28.38
31 PODEŠŤ Michal 2001 FaBr 17:30.85
32 STRAKA Martin 2000 DuP 17:34.21
33 ŠTAFURIK Filip 2002 SlPl 17:35.33
34 MALEŇÁK Filip 1990 UnBr 17:38.21
35 DOBIÁŠ Jan 1999 KIN 17:45.15
36 KLÁSEK Jan 2002 SpSHK 17:45.90
37 CHOCHOLATÝ Tomáš 2004 SlPl 17:46.13
38 SUK Maxim 2002 SOPKo 17:48.00
39 UMLAUF Aleš 2001 LoTr 17:48.46
40 LHOTKA Michal 2000 AšMB 17:50.56
41 RENC Matěj 2002 MoP 17:52.14
42 ČAJKA Filip 2004 TJZn 17:52.76
43 GRABOVSKI Jiří 2002 KomBr 17:53.31
44 HUMLÍČEK Jakub 2003 SOPKo 17:54.57
45 PŘIBYL Tomáš 1972 SlLi 17:58.28
46 VELEBNÝ Jáchym 2001 SlPl 18:09.81
47 KAŠKA Karel 2004 SlCho 18:12.05
48 JUNA Tomáš 2001 TJKr 18:13.41
49 VOLECH Matěj 2002 BiJa 18:28.53
50 PÍGL Jonáš 2004 KIN 18:36.29
51 POPOVIČ Tomáš 2001 SlLi 18:37.40
52 LAJČUK Leonard 2000 Boh 18:41.58
53 PODZEMNÝ Matěj 1997 PKNJ 18:41.78
54 HOLÁSEK Jan 2002 SlLi 18:42.35 x
55 JAVORSKÝ Ondřej 2002 TJTá 18:43.20
56 VOŘÍŠEK Tobias 2003 PKHK 18:45.37
57 PRIMUS David 1998 JiDo 18:49.69
58 MATOUŠEK Marek 2003 PLČB 18:50.49
59 ACHEDŽAK Anton 2002 MoP 18:54.52
60 CINGROŠ Marek 2003 SlPl 18:54.79
61 FIŠER Kryštof 2002 AšMB 19:03.09
62 ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 19:29.50
63 FIŠER Kryštof 2001 ÚAPS 20:29.62
64 KINDL Jakub 2002 SlCho 20:39.73