Memoriál Zdeňka Vaněčka -plavecké závody mládeže
21 100 Prsa mužiA;mB;mC;mD;mE
1 BARTŮNĚK Petr 1991 ÚAPS :58.73
2 ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 1:05.19
3 HNYK Tomáš 2000 ÚAPS 1:08.91
4 DVOŘÁK Jakub 1999 SKŽat 1:09.5
5 POLÁŠEK Richard 2001 SnKV 1:09.67
6 LAMPL Jakub 1998 KLSTe 1:10.5
7 BALON Kristián 2003 SKŽat 1:12.92
8 KROUPA Ondřej 2001 KLSTe 1:13.3
9 PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 1:13.99
10 BAJČABAJEV Sulajman 2000 SnKV 1:14.1
11 PRŮDEK Jan 2003 PKMo 1:14.95
12 HAIŠMAN Radek 2000 SKŽat 1:15.20 x
13 STRÍŽ Vojtěch 2002 PKMo 1:15.83
14 PÁZNER Vítek 2002 PKSČL 1:17.95
15 SALOMON Filip 2001 SnVa 1:18.1
16 ŠOLC Filip 2003 PKML 1:19.60
17 NOVÁK Jiří 2002 SlPl 1:19.94 x
18 FIŠER Václav 2004 ÚAPS 1:22.24
19 PROCHÁZKA Jan 2003 SKŽat 1:22.66
20 PIHRT Petr 2004 ÚAPS 1:24.53
21 HŘEBÍK Matyáš 2005 PKČL 1:25.06
22 APETICKÝ Jan 2003 ÚAPS 1:25.6
23 JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 1:26.2
24 KREJZAR Vojtěch 2004 SPKLi 1:27.06
25 ANDRŠ Daniel 2000 PKLo 1:27.9 x
26 MORAVEC Tomáš 2005 SlCho 1:28.5 x
27 HOLKA Matěj 2006 KLSTe 1:29.19
28 HEJSEK Matěj 2005 PKML 1:31.83
29 RABAS Josef 2005 SlCho 1:32.6
30 PRŠALA Tomáš 2004 PKLit 1:33.4
31 DRAŠNAR Jan 2002 PKLo 1:34.1 x
32 DOLEJŠ Marek 2004 Olymp 1:34.2
33 KUBÁT David 2005 ÚAPS 1:35.37
34 BRISTROVIČ Vojtěch 2005 SlCho 1:38.0
35 KADLEC Šimon 2006 SkASC 01:38.79 x
36 BLATNÝ Jáchym 2005 ELT 01:39.08 x
37 KRÁSA Tadeáš 2006 SkASC 01:39.60 x
38 RYASHKO Štěpán 2006 SkASC 01:39.74 x
39 NOVOTNÝ Lukáš 2005 PKMo 1:41.2
40 ŠPIČKA Jakub 2005 KLSTe 1:42.2
41 ŠINDELÁŘ Dominik 2007 Olymp 1:42.3
42 POSPÍŠIL Jakub 2007 SlCho 1:42.6 x
43 MULLER TADEÁŠ 2005 SnVa 1:43.9
44 PERETS Nikita 2003 SkASC 01:45.00 x
45 HROMAS Václav 2006 ÚAPS 1:45.1
46 BRETTSCHNEIDER Adam 2004 PKLtv 1:45.3
47 WERSCHALL Michal 2006 SlCho 1:46.2
48 SEJÁK Marek 2007 PKML 1:47.42
49 DOSTÁL Jan 2004 LoČL 1:48.87
50 SLÁMA Tomáš 2008 SkASC 01:51.30 x
51 MAREŠ Jan 2007 ŽrCh 1:51.3
52 KNEJZLÍK Tomáš 2005 LoČL 1:51.96
53 ŽIAČEK Jan 2007 SlCho 1:52.10
54 ALEVA Michal 2007 ELT 01:52.20 x
55 KŘÍŽ Filip 2007 LoČL 1:53.00
56 TAUSSIG Michal 2007 ChÚ 1:53.0
57 KUNA Daniel 2006 ChÚ 1:53.19
58 RUT Vojtěch 2007 SlCho 1:53.6
59 ČERVENÝ Daniel 2006 SlCho 1:54.2
60 NOVÁK Matěj 2008 KLSTe 1:54.2 x
61 RYŠÁNEK Matyáš 2007 MPKÚ 1:56.90 x
62 SHON Mathias 2006 ELT 01:59. x
63 GERGEL Jan 2005 PKLtv 1:59.80
64 JEZBERA Jakub 2007 SlCho 2:03.1 x
65 ZÁMEČNÍK Petr 2006 PKLit 2:05.00 x
66 HÖLZEL Radek 2006 LoČL 2:07.70
67 STEINECKER Radek 2005 ChÚ 2:13.0
68 MARTÍNEK Štěpán 2006 ÚAPS 2:13.9
69 HOVBEL Adam 2008 LoČL 2:16.80
70 STEINECKER Josef 2008 ChÚ 2:25.40 x